Zamknij

Wpadka w programie na żywo. Pies ukradł dziennikarce mikrofon i uciekł [WIDEO]

06.04.2021 15:05

Wpadka w programie na żywo. Na antenie Mir 24 doszło do niecodziennej sytuacji. Podczas transmisji obok dziennikarki nagle pojawił się pies, który ukradł mikrofon i zaczął uciekać. Prezenterka ruszyła za czworonożnym złodziejem.

wpadka
fot. Screen mir24.tv/YouTube

Wpadki w programach na żywo zdarzają się dosyć często. Dziennikarze nie mają wpływu na niespodziewane sytuacje, które mogą przydarzyć się przed kamerą - nie ma czasu na edycję materiału czy powtórki. Ostatnio internet obiegło nagranie ze stacji Mir 24. Podczas transmisji na żywo studio połączyło się z korespondentką Nadieżdą Sierjożkiną, która miała opowiedzieć o prognozie pogody na najbliższe dni w Moskwie. Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli.

Zobacz także: Milionerzy: Ogromna wpadka w programie. Żadna z odpowiedzi nie była prawidłowa

Zabawka wpadka w programie telewizyjnym na żywo [WIDEO]

Reporterka stacji Mir 24 zaczęła zapowiadać prognozę pogody, gdy nagle w kadrze pojawił się pies. Sprytny golden retriever niespodziewanie wyrwał mikrofon z ręki dziennikarki i uciekł, pozostawiając oszołomioną prezenterkę wiadomości. Nadieżda Sierjożkina ruszyła w pogoń za złodziejaszkiem, co uchwyciły kamery. Transmisja została przerwana, jednak po chwili znów mogliśmy zobaczyć korespondentkę w towarzystwie psa. Tym razem golden retriever - który, jak się okazało, wabi się Martin - posłusznie siedział obok dziennikarki, wyraźnie zadowolony z okazywanego mu zainteresowania.

Nagranie z Rosji rozbawiło i poruszyło internautów. Film stał się popularny m.in. na Twitterze czy Tik Toku.

loader