Zamknij

Wpadka Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwieździe zsunęły się majtki. Pokazała za dużo? [FOTO]

10.01.2022 14:07

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę, chwaląc się kolejnym zdjęciem w bikini. Celebrytce zsunęły się majtki, odsłaniając więcej, niż prawdopodobnie chciała pokazać. 43-latka odważnie odsłoniła także biust.

Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. screen: YouTube

Małgorzata Rozenek-Majdan to od wielu lat jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek, osobowość telewizyjna i czołowa gwiazda stacji TVN. Programu takie jak "Perfekcyjna pani domu" i "Projekt Lady" przyniosły jej ogromną popularność, a Małgosia wiedziała, jak rozwinąć skrzydła w krajowym show-biznesie. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd, które zarabiają wielkie pieniądze, mają grono oddanych fanów i brylują w mediach. Wraz z Radosławem Majdanem uważani są za jedno z najbardziej znanych małżeństw, prawdziwą polską "power couple". Duża w tym zasługa umiejętnego budowania wizerunku za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Rozenek-Majdan doskonale wie, jak ważne jest pozostawanie w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami. Tych nie brakuje, profil celebrytki na Instagramie obserwuje już ponad 1,4 miliona użytkowników, którzy mogą śledzić życie zawodowe i prywatne Małgosi. "Perfekcyjna" regularnie publikuje nowe zdjęcia i relacje, bardzo często pokazując wysportowane ciało, którym imponuje innym kobietom. Obecnie rodzina Majdanów wypoczywa w malowniczej Tajlandii, nic zatem dziwnego, że możemy podziwiać gwiazdę w skąpym bikini.

Polskie gwiazdy w bikini. Doda
10 Zobacz galerię
fot. Instagram/@dodaqueen

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę? Na zdjęciu celebrytce zsunęły się majtki

Małgorzata Rozenek-Majdan w wieku 43 lat imponuje wysportowaną sylwetką. Wiele fanek jest pod wrażeniem figury celebrytki, która jest mamą trzech synów. Wielbiciele wdzięków Małgosi mogą obecnie podziwiać jej zdjęcia z wakacji, na których odważnie eksponuje ciało w skąpych strojach kąpielowych. Udostępniła między innymi fotografie, na których możemy oglądać jej odsłonięte pośladki oraz pokazała, jak się kąpie.

Gwiazda TVN relacjonuje swoje życie także na Instastory. To właśnie tam pojawiło się zdjęcie w czerwonym bikini, które mocno podkreśla biust Rozenek-Majdan. Celebrytka najwyraźniej jednak nie zauważyła drobnego szczegółu, przez który w opinii części internautów zaliczyła wpadkę. Na fotografii widać majtki gwiazdy, które delikatnie zsunęły się i odsłoniły nieco zbyt dużo. Małgosia prawdopodobnie zorientowała się w sytuacji, ponieważ zdjęcie zostało już usunięte.