Zamknij

Wpadka Klaudii El Dursi w "Hotel Paradise". "Nie wierzę, że to wrzucili" [FOTO]

23.02.2022 22:06

Klaudia El Dursi rozpoczęła piąty sezon reality show "Hotel Paradise". W pierwszym odcinku prowadzącej przydarzyła się mała wpadka  podczas zapowiedzi. Realizatorzy programu jednak jej nie wycięli. 

Klaudia El Dursi
fot. Instastories:@klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi po udziale w "Top Model" została prowadzącą polskiej edycji reality show "Hotel Paradise". Modelka nagrała już cztery sezony programu, a obecnie promuje "Hotel Paradise 5", który miał premierę 21 lutego na antenie TVN7. Podobnie jak wcześniej Klaudia musiała na cztery miesiące wyjechać z Polski na zdjęcia. Plan tym razem odbywał się w Panamie, dokąd modelka zabrała swoich dwóch synów - 12-letniego Dawida i 7-letniego Jasia. Dopilnowała jednak, aby chłopcy kontynuowali naukę w trybie zdalnym. Niestety ze względu na sześciogodzinną różnicę czasu między Panamą a Polską chłopcy musieli zasiadać do lekcji online o 2.00 w nocy. 

Hotel Paradise 5: Klaudia El Dursi zaliczyła wpadkę 

Od czasu pierwszej edycji "Hotelu Paradise" Klaudia El Dursi zdążyła nabrać doświadczenia w występowaniu przed kamerą. Z sezonu na sezon idzie jej coraz lepiej, ale zdobyte doświadczenie nie uchroniło jej przed banalną w gruncie rzeczy wpadką. Modelka wygłosiła na plaży efektowną zapowiedź i wszystko byłoby perfekcyjnie, gdy nie zapomniała o najważniejszym - przedstawić się widzom... Przypomniał jej o tym pan lektor. 

Jeszcze nazywam się... - rozległ się na koniec sceny głos z offu, na co Klaudia zareagowała żywiołową paniką.

Okazało się jednak, że fragment pokazano widzom w telewizji. 

Nie wierzę, że to wrzucili - skomentowała na Instastories gwiazda, wklejając wideo ze swoją zabawną wpadką. Naszym zdaniem wyszło genialnie! 

el dursi kald
fot. Instastories:@klaudia_el_dursi
klaudia el dursi
fot. Instastories:@klaudia_el_dursi
el dursi kal
fot. Instastories:@klaudia_el_dursi
loader