Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak ośmieszona? Pokazała zaproszenie z zabawnym błędem [FOTO]

17.10.2022 15:02

Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała kolejne zaproszenie na branżową imprezę, jednak tym razem musiała odmówić. Wszystko za sprawą drobnego błędu w nazwisku prezenterki. Wyszło aż tak źle?

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak, to gwiazda telewizji, której nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu wielbicielowi TVN. Choć swoją karierę rozwijała w Telewizji Polskiej, to współpraca z prywatną stacją uczyniła z niej gwiazdę. Programy takie jak "Dzień Dobry TVN", "Big Brother Arena" czy "Ameryka Express" stworzyły medialną osobowość, która może liczyć na zaproszenia na najbardziej prestiżowe medialne imprezy. Niestety, na jednej z nich Agnieszka nie pojawi się ze względu na rażący błąd osób zapraszających.

Agnieszka Woźniak-Starak obrażona? Nie pojawi się na branżowej imprezie

Agnieszka Woźniak-Starak nie może narzekać na brak zaproszeń na branżowe imprezy. Prezenterka bryluje na czerwonych dywanach, choć nie jest najbardziej medialną z gwiazd krajowego show-biznesu. Nie na wszystkie zaproszenia jednak odpowiada z ogromną radością, z niektórych wręcz rezygnuje. Tak zdarzyło się w przypadku imprezy, której organizatorzy pomylili jej nazwisko.

Na profilu Agnieszki Woźniak-Starak na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda "Dzień Dobry TVN" pokazała zaproszenie na premierę. Niestety, drobna pomyłka spowodowała, że na zaproszeniu widzimy nazwisko "Woźniak-Stara". 

44-latka z pewnością nie czuje się "stara", czemu dała wyraz.

No bardzo dziękuję za zaproszenie na premierę, ale chyba się nie wybiorę - skomentowała, dodając zabawne emotikony.

Zmiana nazwiska z pewnością nie była zamierzona, a Agnieszka wykazała się poczuciem humoru. Organizatorzy najwyraźniej jednak stracili jednego znanego gościa.

A wy wybaczylibyście pomyłkę?

loader
Post Agnieszki Woźniak-Starak
fot. screen: Instagram @aga_wozniak_starak