Zamknij

Wołodymyr Zełenski występował w Polsce, zanim został prezydentem. Jest nagranie [WIDEO]

Anna Skalik
15.03.2022 11:41

Wołodymyr Zełenski jest prezydentem Ukrainy, a zawodowo aktorem i komikiem. Okazuje się, że zanim objął funkcję głowy państwa, występował także w Polsce. Do sieci trafiło nagranie, dokumentujące jego występ.

Wołodymyr Zełenski
fot. YouTube/inPoland/screen

Od chwili wybuchu wojny w Ukrainie Wołodymyr Zełenski, prezydent kraju, urósł do rangi prawdziwego narodowego bohatera. Postawą, jaką przyjął, zjednał sobie sympatię i poparcie tysięcy ludzi na całym świecie, którzy bacznie obserwują losy jego kraju. Na fali rosnącej popularności Zełenskiego, aktora i komika, znowu chętnie oglądane są filmy i seriale z jego udziałem (tu możesz zobaczyć znane produkcje z Zełenskim: 10 filmów i seriali z prezydentem Ukrainy).

Nic dziwnego, że sympatycy prezydenta odkrywają w sieci kolejne dawne przejawy jego zawodowej działalności. Teraz w sieci pojawiły się materiały, zarejestrowane podczas występu Wołodymyra Zełenskiego w Polsce.

Zobacz także: Szczygieł ostro o skandalicznych słowach Coelho w sprawie Rosji. "Jego myśl to g***o, nie złoto" [FOTO]

Wołodymyr Zełenski podczas występu w Polsce. Stare wideo pojawiło się w sieci

Przeszłość Wołodymyra Zełenskiego jako aktora i satyryka dla niektórych osób jest sporym zaskoczeniem. W 2019 roku, kiedy Zełenski obejmował fotel prezydenta Ukrainy, pojawiały się komentarze, że w Ukrainie prezydent to komik. Ostatecznie życie zweryfikowało te żarty i kiedy Rosja napadła na kraj Zełenskiego na oczach milionów obywateli były aktor, producent i satyryk stał się prawdziwym mężem stanu, który broni ojczyzny i nie ucieka w obawie przed utratą życia, pozostając w kraju z walczącymi rodakami.

Zełenski swoimi wzniosłymi przemówieniami porwał tłumy, stając się narodowym bohaterem. Nic dziwnego, że jego sympatycy próbują dowiedzieć się o nim nieco więcej. Podobnie jest w Polsce. W sieci krążą stare nagrania z udziałem Zełenskiego, który jeszcze w całkiem innej roli pojawił się w naszym kraju. W 2018 roku występował na deskach wrocławskiej Hali Stulecia. Sala była wypełniona po brzegi.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official