Obserwuj w Google News

Zełenski rozmawiał z Milą Kunis i Ashtonem Kutcherem. Prezydent ujawnił, ile środków przekazali

Anna Skalik
2 min. czytania
21.03.2022 12:44
Zareaguj Reakcja

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski rozmawiał z Milą Kunis i Ashtonem Kutcherem, by osobiście podziękować im za środki finansowe, jakie przekazali na wsparcie jego kraju. Ujawnił, jaką sumę podarowali.

Ashton Kutcher i Mila kunis
fot. Instagram/Ashton Kutcher/screen

Od chwili wybuchu wojny w Ukrainie tysiące osób z całego świata wspierają ten kraj w walce z rosyjską agresją. Także osobom z show-biznesu nieobca jest szczytna idea pomocy. Jakiś czas temu swoje wsparcie zadeklarowała hollywoodzka para: Ashton Kutcher oraz Mila Kunis, która urodziła się w Ukrainie jeszcze w czasach Związku Radzieckiego. Choć aktorka w wieku zaledwie kilku lat wraz z rodziną zamieszkała w Stanach Zjednoczonych, to jednak wciąż jest związana ze swoim rodzimym krajem. Kilka tygodni temu słynne małżeństwo zadeklarowało przekazanie wsparcia w wysokości 3 milionów dolarów. Jednak nie było to jedyne działanie. Kunis i Kutcher uruchomili własną zbiórkę pieniędzy.

Zobacz także: Ewelina Bator dostała "znak" od zmarłego Żory Korolyowa? Opisała, co spotkało ją po modlitwie

Wołodymyr Zełenski osobiście podziękował Mili Kunis i Ashtonowi Kutcherowi

Zbiórka, którą uruchomili Kutcher i Kunis, cieszy się dużym zainteresowaniem. Niedawno aktor informował na Instagramie, że środki przekazało im już ponad 65 tysięcy osób. Można sobie wyobrazić, ze kwota jest bardzo duża. Jednak gwiazdor podkreślił, że to nie koniec, a akcja trwa nadal.

Redakcja poleca

Ponieważ fundusze nadal napływają, będziemy traktować każdy dolar tak, jakby był przekazywany z własnej kieszeni i z szacunkiem dla pracy, dzięki której został zarobiony oraz intencji miłości, dzięki której został przekazany - napisał Kutcher.

Jak się okazuje, przekazana przez nich suma naprawdę robi wrażenie. Dokładne informacje o tym przekazał prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski, który "spotkał się" z aktorską parą online. Podziękował im za ogromne wsparcie i ujawnił, ile już przekazali.

Ashton Kutcher i urodzona w Czerniowcach Mila Kunis jako jedni z pierwszych odpowiedzieli na nasz dramat i zebrali już 35 milionów dolarów na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Jestem zdumiony, jak bardzo się w to zaangażowali i jak bardzo są poważni. Prawdziwy wzór do naśladowania - napisał Zełenski.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official