Obserwuj w Google News

Wojewódzki gani Piróga miażdżącego Pawłowicz. Wypomina mu przeszłość. "Jesteś dokładnie taki sam"

2 min. czytania
09.04.2021 11:42
Zareaguj Reakcja

Kuba Wojewódzki skrytykował Michała Piróga. "Królowi TVN" nie spodobała się umoralniająca wypowiedź gwiazdora "Top Model", który skomentował hejt Krystyny Pawłowicz na transpłciowe dziecko. Wojewódzki zarzuca Pirógowi hipokryzję i posługiwanie się tymi samymi metodami co była posłanka. Wypomniał mu oczerniającą wypowiedź sprzed lat. 

Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Wypowiedź Krystyny Pawłowicz o transpłciowym dziecku wywołała falę oburzenia. Do sprawy postanowił odnieść się m.in. Michał Piróg. Tancerz związany ze stacją TVN, gwiazdor programów "You Can Dance" i "Top Model", a prywatnie zdeklarowany gej, skomentował skandaliczne słowa byłej posłanki na Instagramie. 

Tym tweetem Pani Krystyna Pawłowicz rozpoczęła nagonkę i falę hejtu na 10-letnie dziecko, rodzinę, szkołę i jej pracowników. Pani Krystyno ****** ***** obyś w piekle samotności i zgorzknienia, w którym już tkwisz od lat pozostała jak najdłużej. Lecz odcięta od władzy, internetu. Totalnie sama trawioną codziennie rakiem nienawiści, którym pałasz do innych. Oby się spełniło. (Tak to napisałem ja przeciwnik hejtu... i tak pewnym ludziom nie życzę nic dobrego) - napisał Piróg.

Kuba Wojewódzki wyśmiał Monikę Zamachowską i jej małżeństwa. "Ma więcej nazwisk niż wpisów w CV"

Kuba Wojewódzki ostro do Michała Piróga. Zarzuca mu hipokryzję

Na post Piróga zareagował Kuba Wojewódzki. Prowadzący popularnego talk-show zamieścił zdjęcie okładki "Wprost" z Pirógiem i, nawiązując do jego wypowiedzi na temat tweeta Pawłowicz, przypomniał, że tancerz sam kiedyś wywołał falę hejtu, sugerując, że Wojewódzki jest homoseksualistą. 

Na swoim Instagramie Michał Piróg grzmi i moralizuje, bo w tej roli lubi siebie najbardziej. Tym razem dostaje się Krystynie Pawłowicz. Michał zarzuca jej nagonkę i fale hejtu na 10-letnie, transpłciowe dziecko, jego rodzinę i najbliższych. (O haniebnym poziomie etycznym Pawłowicz nikogo nie muszę informować, bo każdy go widzi). Pisze o raku nienawiści, bo Michał lubi być literatem. Dodaje, że jest hejtu przeciwnikiem. Otóż nie, drogi kolego. Jesteś dokładnie taki sam - stwierdza Wojewódzki. 

Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek co Pawłowicz przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej. Nic do niej nie mam, poza żalem, że ma takiego ambasadora jak ty. Wiedziałeś, że w tak homofobicznym kraju jak Polska spotka się to z lawiną agresji. I spotkało. Bo słowo pedał w rankingach wygrywa u nas nawet ze słowami k*rwa i ch*j. Gdzie wtedy była twoja romantyczna troska o humanizm, rodzinę i najbliższych?

Przestań taneczny bracie uderzać w tragiczne tony, a uderz się w pierś. Bo patos czasami o milimetry mija się ze śmiesznością i hipokryzją - kończy wpis "Król TVN-u".

Szykuje się nowa wojna w stacji? 

Michał Piróg ostro o gwiazdach "You Can Dance" w TVP: "Wybrali się na bal reżimowej telewizji"