Zamknij

Wojciech Błach po raz trzeci został ojcem. Żona pokazała wzruszające zdjęcia [FOTO]

21.02.2022 17:16

Wojciech Błach i jego żona Agnieszka ponownie zostali rodzicami. W weekend przyszedł na świat ich drugi synek - Norbert. Żona aktora z "Pierwszej miłości" opublikowała urocze zdjęcia ze szpitala. 

Wojciech Błach z żoną
fot. TRICOLORS/East News

Trwa wielki baby boom w polskim show-biznesie. Kolejne gwiazdy informują o ciążach lub narodzinach wyczekiwanych pociech. Od niedzieli wielka radość panuje w rodzinie Wojciecha Błacha. Aktor znany m.in. z seriali "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość" ponownie został ojcem. W ubiegłą niedzielę artysta i jego żona Agnieszka Błach powitali na świecie drugiego syna. Para wychowuje już urodzonego w grudniu 2017 roku Jeremiego. Wojciech Błach jest jednak ojcem trójki dzieci - ze związku z Kamilą Baar ma 11-letniego Bruna.

Wojciech Błach ponownie został ojcem. Urodził mu się trzeci syn

Wojciech Błach w niedzielę powitał na świecie drugiego syna z małżeństwa z Agnieszką Gizą-Błach. Chłopczyk urodził się 20 lutego i ma na imie Norbert. Żona aktora zamieściła pierwsze zdjęcia maleństwa, dodając w opisie wymowne słowa piosenki "Sunday Morning" zespołu Velvet Underground. 

W komentarzach spływają gratulacje dla śwież upieczonych rodziców malutkiego Norberta. Zobaczcie rozczulające zdjęcia malca wtulonego w mamę i tatę. Naturalnie przyłączamy się do gratulacji! 

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS