Obserwuj w Google News

Witold Paszt schudł przez chorobę. Zdjęcia jurora "The Voice Senior" poruszyły fanów [FOTO]

2 min. czytania
22.04.2021 08:24
Zareaguj Reakcja

Witold Paszt niedawno ciężko przeszedł COVID-19. Choroba wymęczyła jurora "The Voice Senior", co widać było po jego wyglądzie. Artysta mocno schudł i zmizerniał. Na szczęście ma do siebie zdrowy dystans. W nowym poście Witold Paszt zabawnie nawiązał do swojej nowej sylwetki. 

Witold Paszt
fot. VIPHOTO/East News

Witold Paszt jest jednym z jurorów hitowego programu "The Voice Senior". Były wokalista grupy VOX kilka miesięcy temu przeszedł zakażenie koronawirusem i ciężko przechorował COVID-19. Potem 68-letni artysta zmagał się z powikłaniami, m.in. miał problemy z poruszaniem się. 

Jeszcze nie do końca udało mi się wrócić do formy. Na szczęście mogę już swobodnie oddychać, ale organizm wciąż jest dość znacznie osłabiony. Moje nogi są nadal bardzo słabe, ale nie narzekam i cieszę się, że jest zdecydowanie lepiej, bo widzę postępy - komentował w styczniu w rozmowie z "Faktem".

The Voice Senior: Witold Paszt mocno schudł przez COVID-19

Gdy w sieci pojawiły się zdjęcia wychudzonego Witolda Paszta, internauci nie mogli uwierzyć, że tak teraz wygląda przystojny trener "The Voice Senior". Choroba wyraźnie go zmieniła - wokalista stracił sporo kilogramów, pobladł i wyglądał na wymęczonego. Fani byli poruszeni.

Witold Pasz powoli wraca do formy. Właśnie zamieścił nowy post na Instagramie, w którym w dość zabawny sposób odniósł się do swojej szczupłości. Gwiazdor VOX-u wstawił archiwalne zdjęcie z 2016 roku, gdy ciała miał jeszcze w bród, i napisał:

Gdy wyznałem, że przechorowałem COVID media trąbiły, że bardzo schudłem. To fakt. Ale to chyba lepiej dla zdrowia mieć mniej sadełka...? Są też oczywiste minusy utraty brzuszka... Foto A.D. 2016. 

 A tak Witold Pasz wyglądał w ostatniej edycji "The Voice Senior" po chorobie COVID-19.