Obserwuj w Google News

Weronika Książkiewicz poznała synów Bukowskiego. Związek kwitnie?

Redakcja
1 min. czytania
04.09.2018 15:04

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski są razem. Teraz aktor postanowił poznać ukochaną ze swoimi synami. Czy to znak, że poważnie myśli o ich związku?

Weronika Książkiewicz poznała synów Bukowskiego. Związek kwitnie?
fot. Tomasz Wawer/TVP SA/East News

W sierpniu pojawiła się informacja, że Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski zakochali się w sobie na planie serialu „Leśniczówka” i zostali parą. Media spekulowały, czy związek rozwinie się, bo Bukowski kilka miesięcy wcześniej wziął rozwód. Wszystko jednak wskazuje na to, że zakochani mają się dobrze, a Marek traktuje relację bardzo poważnie.

Weronika Książkiewicz poznała synów partnera

Jak donosi „Fakt”, Marek Bukowski postanowił poznać swoją nową partnerkę ze swoimi synami, 25-letnim Marcinem oraz 12-letnim Szymonem. Według znajomego aktora ma to świadczyć o tym, że poważnie myśli o związku z Weroniką i jest z nią szczęśliwy.

– Marek wiedział, że musi być pewny swoich uczuć, zanim przedstawi chłopców Weronice – opowiada „Faktowi” informator i dodaje:

– Marek bał się trochę, czy chłopcy polubią się z Weroniką. Całe szczęście wszyscy podeszli do spotkania z bardzo pozytywnym nastawieniem.

Marek Bukowski
fot. facebook.com/marek.bukowski.169

Fani aktorskiej pary zastanawiają się, czy zachowanie Bukowskiego oznacza, że pragnie on założyć rodzinę ponownie. Sama Weronika jest mamą 8-letniego Borysa. W zeszłym roku rozstała się ze swoim poprzednim partnerem, Mitją Okoronem.

RadioZET.pl/fakt24.pl/MF