Obserwuj w Google News

Weronika Książkiewicz pokazała wyrzeźbione ciało w bikini. Fani: „Widać krew, pot i łzy”

Sylwia Wamej
1 min. czytania
26.07.2019 13:43
Zareaguj Reakcja

Weronika Książkiewicz opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała się w bikini. Aktorka zaprezentowała pięknie wyrzeźbione ciało. To efekt ciężkiej pracy do roli w filmie „Furioza”, w którym Weronika Książkiewicz gra jedną z głównych ról.

Weronika Książkiewicz
fot. Tricolors/ East News

Weronika Książkiewicz w bikini. Fani zachwyceni

Weronika Książkiewicz przygotowuje się do roli w filmie „Furioza” w reżyserii Cypriana Olenckiego. 38-letnia gwiazda na potrzeby filmu musiała ściąć i przefarbować włosy z blondu na ciemny kolor. Do roli w „Furiozie” musiała też wyrzeźbić swoją sylwetkę. Na najnowszym zdjęciu Weronika Książkiewicz zapozowała w bikini, prezentując efekty ciężkiej pracy. Fani są zachwyceni jej sylwetką. Nowy wygląd Weroniki skomentowała koleżanka z branży Olga Bołądź. „Znam to uczucie, trzymaj się, masz świetną formę” – napisała Olga.

Fani dopytywali, czy ciężko Weronika musiała pracować, aby mieć takie ciało. Z kolei inni wielbiciele gwiazdy stwierdzili, że widać „krew, pot i łzy”. Z komentarzy wynika, że oprócz litrów potu wylanych na siłowni podczas ćwiczeń, Weronika korzystała z diety  Anny Lewandowskiej.

Weronika Książkiewicz tęskni za węglowodanami

Weronika Książkiewicz jest dumna ze swojej sylwetki, choć nie ukrywa, że chętnie zjadłaby już coś bardziej kalorycznego.

„Tak się teraz rozmarzyłam ... mam ochotę na lody, makaron , pizzę . Jeszcze miesiąc zdjęć do  @furiozafilm i zjem wszystkie możliwe węglowodany świata w nieprzyzwoitej w każdej ilości” – napisała aktorka na swoim Instagramie.

 

RadioZEt.pl/SW