Obserwuj w Google News

Weronika Książkiewicz pokazała partnera na Instagramie. Zakochanych rozdzielił koronawirus [FOTO]

Sylwia Wamej
2 min. czytania
27.04.2020 14:55
Zareaguj Reakcja

Weronika Książkiewicz nie epatuje swoim życiem prywatnym, jednak tym razem zdecydowała się opublikować wspólne zdjęcia z ukochanym. Zakochanych rozdzielił koronawirus, o czym gwiazda poinformowała w najnowszym wpisie.

Weronika Książkiewicz
fot. Instagram.com/ Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz pokazała partnera. Zakochanych rozdzielił koronawirus

Weronika Książkiewicz stroni od mówienia o swoich mężczyznach i pokazywania ich wizerunku w mediach społecznościowych. Tym razem jednak zdecydowała się pokazać ukochanego za pośrednictwem Instagrama. Jak sama napisała, zazwyczaj nie dzieli się takimi zdjęciami, jednak miłość w czasach zarazy jest dla niej bardzo trudna. Dlatego postanowiła podzielić się zdjęciami z ukochanym i swoimi przemyśleniami.

"Normalnie nie dzielę się takimi zdjęciami, ale miłość w czasach zarazy jest naprawdę trudna, próbuje zachować spokój, ale trochę już wariuję i chodzę po ścianach. Krótko mówiąc, strasznie tęsknię" - wyznała aktorka.

Z wpisu i zdjęć Weroniki Książkiewicz można wywnioskować, że ukochany gwiazdy nie pochodzi z Polski. Książkiewicz bardzo przeżywa to, że koronawirus rozdzielił parę.

"Naprawdę mi odbiło, że coś takiego wstawiłam. Czy jest tu ktoś, kto też tak został rozdzielony? Jest to bardzo ciężkie, ale wierzę w to, że to, co się teraz dzieje, połączy już na wieki. AMEN" - podsumowała Weronika Książkiewicz. 

Fani bardzo pozytywnie zareagowali w komentarzach na wspólne zdjęcia zakochanych. "Miłości, pięknie razem wyglądacie", "piękna para, widać, jacy jesteście szczęśliwi" - pisali wielbiciele Książkiewicz.

Gwiazda nie zdradziła nic więcej o swojej miłości. Wiadomo jedynie, że jej wybranek serca ma na imię Hezi.

Weronika Książkiewicz prywatnie: Ile ma dzieci?

Weronika Książkiewicz prywatnie jest mamą synka - Borysa. Ojcem dziecka jest Krzysztof Latek.

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW