Obserwuj w Google News

Weronika Książkiewicz pochwaliła się wypoczynkiem z synem: "Kopia pięknej mamy"

1 min. czytania
16.06.2020 13:16
Zareaguj Reakcja

Weronika Książkiewicz pochwaliła się zdjęciem z odpoczynku z synkiem - Borysem. Fani zwrócili uwagę na niesamowite podobieństwo chłopca do słynnej mamy. "Kopia mamy" - pisali.

Weronika Książkiewicz pochwaliła się wypoczynkiem z synem: "Kopia pięknej mamy"
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Weronika Książkiewicz pokazała zdjęcie z wypoczynku z synem [FOTO]

Weronika Książkiewicz dziesięć lat temu została mamą synka Borysa. Gwiazda w wywiadach często podkreśla, że chłopiec jest jej oczkiem w głowie. Piękna aktorka co jakiś czas publikuje wspólne zdjęcia z chłopcem, a tym razem pokazała radosną fotografię w błogiego wypoczynku w długi weekend.

"Ale było super, zdecydowanie za krótki był ten długi weekend" - napisała Weronika Książkiewicz. W komentarzach fani szczególnie zwracali uwagę na nieprawdopodobne podobieństwo chłopca do słynnej mamy.

"Ale pani syn jest do pani podobny. Zwlaszcza uśmiech", "synek, kopia pięknej mamy", "to jest najlepszy przykład, że urodę się ma po mamusi". Komentarzy w takim tonie jest oczywiście znacznie więcej.

Weronika Książkiewicz niedawno poinformowała, że jest zakochana

10-letni Borys jest owocem związku aktorki z Krzysztofem Latkiem. Para rozstała się w 2010 roku. Weronika Książkiewicz rzadko mówi o swoich związkach, jednak kilka miesięcy temu opublikowała zdjęcie z nowym ukochanym, 19 lat starszym Hezim. Nowy partner aktorki mieszka na co dzień w Izraelu. Ze względu na pandemię  koronawirusa, w ostatnich miesiącach para nie mogła się widywać.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl