Obserwuj w Google News

Weronika Książkiewicz pochwaliła się 9-letnim synem na Instagramie [FOTO]

Redakcja
1 min. czytania
01.02.2019 13:46
Zareaguj Reakcja

Weronika Książkiewicz pokazała w mediach społecznościowych swojego syna Borysa. Na Instagramie pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Znana aktorka opublikowała fotografię z okazji 9. urodzin chłopca i skomentowała je wzruszającymi słowami.

Weronika Książkiewicz i synek Borys
fot. Jacek Domiński/REPORTER/East News

Weronika Książkiewicz pokazała syna Borysa. Zdjęcie na Instagramie

Weronika Książkiewicz postanowiła pochwalić się synem, który gościł co prawda kilka razy na Instagramie mamy, jednak najnowsze zdjęcie, które wstawiła 37-letnia gwiazda, jest wyjątkowe. Borys skończył właśnie 9 lat.

— Mój najlepszy przyjaciel, już 9 lat razem. Dziękuję, ze mnie wybrałeś — napisała  Weronika Książkiewicz.

W komentarzach nie zabrakło ciepłych słów od internautów, którzy wielokrotnie podkreślali, że 9-letni Borys to klon sławnej mamy. „Cała mama”, „skóra zdjęta z mamy” – pisali internauci.

Weronika Książkiewicz: kto jest ojcem jej dziecka?

Borys Aleksander to jedyne dziecko Weroniki Książkiewicz. Ojcem chłopca jest biznesmen Krzysztof Latek, z którym aktorka zakończyła relację 3 miesiące po urodzeniu dziecka. Książkiewicz samotnie wychowuje syna i łączy domowe obowiązki z zawodowymi. Aktualnie promuje produkcję „Planeta singli 3”, w której wystąpi razem z m.in. Agnieszką Więdłochą i Maciejem Stuhrem. Film zobaczymy w kinach 8 lutego 2019 roku.

RadioZET.pl/SW