Obserwuj w Google News

Weronika Książkiewicz miała wypadek. Aktorka opublikowała nagranie

Patrycja Chudolińska
2 min. czytania
14.05.2020 14:01
Zareaguj Reakcja

Weronika Książkiewicz opowiedziała fanom o przykrej sytuacji, którą przeżyła. Gwiazda miała wypadek samochodowy i musiała wezwać policję.

Weronika Książkiewicz
fot. Instagram/@weronikaksiazkiewicz

Weronika Książkiewicz regularnie dzieli się z fanami nowinkami z życia poprzez media społecznościowe. Niedawno na jej profilu na Instagramie pojawiła się nietypowa relacja. Okazuje się, że aktorka miała wypadek samochodowy i musiała wezwać policję. Szczęśliwie prawie nic jej się nie stało, ucierpiał jedynie jej samochód.

- Miałam wczoraj wypadek, nie z mojej winy, prawie nic mi się nie stało. Gorzej z samochodem - wyznała Weronika Książkiewicz na nagraniu.

Zobacz także: Weronika Książkiewicz pokazała partnera. Zakochanych rozdzielił koronawirus [FOTO]

Weronika Książkiewicz miała wypadek. Opowiedziała o zachowaniu policjantów

Aktorka opowiedziała w relacji o pracy policji. Okazuje się, że funkcjonariusze zachowali się bardzo profesjonalnie, nie tylko w stosunku do aktorki, ale przede wszystkim do osoby, która spowodowała wypadek i była zestresowana całą sytuacją.

- Bardzo dużo teraz się źle mówi na naszą policję, natomiast ja byłam pod totalnym wrażeniem. Można sobie pomyśleć, że byli mili, bo aktorkę zobaczyli. Nie, nie tylko dla mnie, ale też dla osoby, która spowodowała wypadek, która była bardzo zestresowana, która też miała słaba sytuację, myślę, finansową, tak jak zresztą my wszyscy w dobie tego, co się dzieje, bo większość ludzi potraciła pracę, w tym my, artyści. Jaki spokój zachowali, w jak ładny sposób rozmawiali z nami i mam wrażenie, że to jest związane z sytuacją. Oczywiście ta kobieta musiała ponieść konsekwencje, ale wykazali się ogromną empatią w dobie tego, że żyjemy teraz w jakiejś dziwnej rzeczywistości - przekazała Weronika Książkiewicz.

RadioZET.pl/PCh