Zamknij

Wendzikowska po niefortunnej wypowiedzi w "Dzień Dobry TVN" znika z mediów społecznościowych

09.06.2022 12:26

Anna Wendzikowska co jakiś czas zalicza telewizyjne wpadki. Ostatnio szerokim echem odbiła się jej wypowiedź w "Dzień dobry TVN" odnośnie niskiego wzrostu mężczyzn. Gwiazda stwierdziła, że niscy mężczyźni nie są przystojni. Wendzikowska za te słowa została mocno skrytykowana. Teraz przyznała, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych.

Anna Wendzikowska
fot. Instagram.com/ Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska zaliczyła niedawno wpadkę, kiedy to na antenie "Dzień Dobry TVN" wypowiedziała się na temat Toma Cruise'a. Zaznaczyła, że nie jest jego fanką. Przy okazji dodała też, że niewysocy mężczyźni nie są dla niej pociągający.

Zobacz też: Anna Wendzikowska pochwaliła się gorącym zdjęciem w bikini [FOTO]

 Wendzikowska po niefortunnej wypowiedzi w "Dzień Dobry TVN" znika z mediów społecznościowych

"Nie jestem fanką Toma Cruise'a. Jedyny film, który mi się podoba, to jest "Top Gun". Tego filmu nie da się nie kochać (...) Dla mnie on zawsze był trochę dziwny. Nigdy nie uważałam, że jest szczególnie przystojny. Dla mnie mężczyzna, który ma 170 cm wzrostu... no trudno o nim mówić, że jest przystojny" - wyznała. Słowa Wendzikowskiej odbiły się szerokim echem w mediach. Nie zgodziła się z nimi m.in. Agnieszka Woźniak-Starak i Artur Barciś. Krytykę Wendzikowska zgarnęła też od swoich fanów.

Dziennikarka tłumaczyła, że nikogo nie chciała urazić swoimi słowami. Zdradziła też, że nie spodziewała się tak wielkiego hejtu.

W związku z tym gwiazda opublikowała na Instagramie wpis, w którym zdradziła, że chce na jakiś czas zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych i odpocząć od negatywnych emocji.

"Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać... przyzwyczaiłam was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj... w trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię… ostatni czas był dla mnie trudny, zarówno zawodowo jak i prywatnie, starałam się być silna, bo zawsze byłam silna... ale tym razem coś we mnie pękło. Muszę się zatroszczyć o siebie, bo mam dla kogo żyć… trzymajcie zamknie kciuki" - napisała dziennikarka.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska