Obserwuj w Google News

Wellman otworzyła się na temat małżeństwa. Mąż nie ma z nią lekko

2 min. czytania
22.06.2022 13:07
Zareaguj Reakcja

Dorota Wellman i Krzysztof Wellman tworzą małżeństwo od ponad 30 lat. Ukochany dziennikarki jest fotografem. Para doczekała się dorosłego już syna - Jakuba. Gwiazda w wywiadach rzadko wypowiada się na temat swojego małżeństwa. W rozmowie z serwisem dziendobrytvn.pl. zrobiła wyjątek i opowiedziała o ich relacji. Ukochany Wellman nie ma z nią lekko.

Dorota Wellman
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Dorota Wellman i Krzysztof Wellman tworzą zgrany duet od ponad trzydziestu lat. Doczekali się syna, 28-letniego Jakuba. Gwiazda jakiś czas temu opowiadała o tym, jak ciężko było jej zajść w ciążę. Dziennikarka mierzyła się z zaburzeniami hormonalnymi.

"Doświadczyłam w życiu niepłodności. Mimo że byłam młoda, w odpowiednik wieku, to jednak przez kilka lat nie udawało mi się zajść w ciążę. Powiem wprost: ten okres, kiedy staraliśmy się z mężem o dziecko, był dla mnie traumą" - wspominała dziennikarka w rozmowie z "Faktem". 

Zobacz też:  Koniec Doroty Wellman w "Dzień dobry TVN"? Prezenterka pojawiła się w programie innej stacji

Wellman otworzyła się na temat małżeństwa. Mąż nie ma z nią lekko

Choć Dorota rzadko opowiada o swoim małżeństwie, teraz zrobiła wyjątek dla serwisu dziendobrytvn.pl. Gwiazda podkreśla, że nie jest łatwo poskromić jej temperament.

"Inspiruje mnie mój mąż, który dzielnie znosi to, jaka jestem, a to nie jest łatwe. To tak jakby mieszkać z czarownicą i wampirem w jednym domu. Naprawdę, to jest trudne. Wellman kiedyś powiedział: Pamiętaj, jeśli przyjdzie ci do głowy taki kretyński pomysł, żeby zostać prezydentką, nigdy nie będę twoją pierwszą damą. Myślę, że miał rację" - powiedziała.

Wellman w tej samej rozmowie pochwaliła się sukcesami ukochanego. Przypomnijmy, że Krzysztof Wellman jest fotografem, który współpracował z takimi reżyserami jak m.in. Krzysztof Kieślowski, Władysław Pasikowski czy Krzysztof Zanussi.

"W swoim życiu przez 40 lat zrobił taką ilość zdjęć w czasie produkcji filmowych polskich, że jest chodzącym muzeum. Jeśli chcą państwo zobaczyć chodzące, żywe muzeum, to przedstawiam państwu Krzysztofa Wellmana" - zachwalała dziennikarka swojego męża.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS