Obserwuj w Google News

Wednesday Nyte nie żyje. 31-letnia gwiazda social mediów odeszła w dziwnych okolicznościach

1 min. czytania
08.07.2022 11:17
Zareaguj Reakcja

Heather Sargent, znana jako Wednesday Nyte, zmarła w wieku 31 lat. Do tej pory nie udało się ustalić okoliczności śmierci popularnej instagramerki i gwiazdy filmów dla dorosłych. O znalezieniu ciała Sargent poinformowała jej siostra. 

Wednesday Nyte
fot. Instagram:@defnotwednesday

Heather Sargent, znana w sieci jako Wednesday Nyte, zaginęła w połowie czerwca. Po dwóch tygodniach siostra instagramerki przekazała na Twitterze, że Wednesday Nyte nie żyje. Obecnie policja prowadzi śledztwo mające ustalić okoliczności zaginięcia i śmierci 31-latki. 

Redakcja poleca

Wednesday Nyte nie żyje. Zaginęła w tajemniczych okolicznościach 

Jak podaje Nypost.com, Wednesday Nyte zaginęła 18 czerwca w Las Vegas. Druzgocąca wiadomość o śmierci celebrytki pojawiła się na profilu jej siostry. Haley Sargent we wpisie podkreśliła, że "osoba, która była poszukiwana, została odnaleziona", nie wyjaśniła jednak, o kogo chodziło. 

W tej chwili nie chcę o niczym mówić, ani jej rodzina i przyjaciele. Proszę, nie zadawajcie pytań, uszanujcie moją siostrę. To wszystko, o co proszę. Pozwólcie jej spocząć w pokoju - poprosiła siostra zmarłej. 

Trwa śledztwo mające ustalić przyczyny śmierci Wednesday Nyte. Na razie nie jest jasne, czy 31-latka popełniła samobójstwo, czy do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. 

Wednesday Nyte prowadziła profile w mediach społecznościowych, które obserwowały tysiące użytkowników. Znana była z erotycznych sesji i występowania na stronach dla dorosłych. Ogromną popularność przyniosła jej obecność na OnlyFans, gdzie za pieniądze publikowała nagie zdjęcia.