Zamknij

Walduś z "Kiepskich" zmienił się nie do poznania. Bartosz Żukowski potrzebuje pomocy?

23.03.2021 08:31

Bartosz Żukowski, aktor znany przede wszystkim jako Walduś z "Kiepskich" zmienił się nie do poznania. Pojawiło się nagranie "Pogotowia dla zwierząt" z jego udziałem, w którym aktor apeluje m.in.o wsparcie finansowe dla organizacji. Internautów zaniepokoił wygląd "Waldusia".

Bartosz Żukowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Bartosz Żukowski rozpoznawalność zyskał dzięki roli Waldemara Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich", w którym występuje od samego początku. Jednocześnie, mimo sporej rozpoznawalności, aktor rzadko pojawia się na imprezach i innych wydarzeniach. Niedawno głośno było o nim za sprawą rozstania z żoną Ewą Coll. Kobieta oskarżyła aktora o przemoc i ujawniła, że musi spłacać zobowiązania Żukowskiego. Aktor po ich rozstaniu miał bowiem zająć ich wspólne mieszkanie, ale przestał wnosić opłaty za media i czynsz. Co więcej, jego żona nie mogła wyegzekwować od niego alimentów, a płaciła dodatkowo za wynajmowane przez aktora auta.

Właśnie w sieci pojawiło się wideo, które było dla fanów aktora dużym zaskoczeniem. Bartosz Żukowski, ich zdaniem, wygląda na nim jak osoba potrzebująca pomocy.

Zobacz także: "Świat według Kiepskich": 22 lata temu wyemitowano 1. odcinek. Tak zmienili się aktorzy [FOTO]

Bartosz Żukowski potrzebuje pomocy? Wideo poruszyło fanów

"Pogotowie dla zwierząt”, które wspiera Bartosz Żukowski, zajmuje się ratowaniem zwierząt z miejsc, w których dochodzi do przemocy, oraz upowszechnianiem wiedzy o ich prawach. W najnowszym materiale tej organizacji aktor znany z roli "Waldusia" opowiedział o trudnej sytuacji zwierząt odebranych z jednego z gospodarstw. Zaapelował też o wsparcie dla "Pogotowia". Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy od osób, które pochwalają działania aktora.

"Szacun", "Panie Bartoszu! Zyskał Pan w moich oczach! Dotychczas był Pan dla mnie aktorem grającym w filmach/serialach, które oglądałam. Teraz stał się Pan dla mnie bardzo wartościowym człowiekiem. A co do podejścia do ludzi krzywdzących zwierzęta", "Jesteście wspaniałymi ludźmi" - piszą internauci.

Jednak zdaniem niektórych fanów Bartosz Żukowski na filmie wygląda niepokojąco, jakby sam potrzebował pomocy. "Walduś, co Ci jest? Ciężko wyglądasz", "Mam wrażenie, że nie tylko te zwierzątka są w potrzebie. Sądząc po wyglądzie pan Bartosz Żukowski też wygląda jakby żył w trudnych warunkach i wymagał pomocy" - piszą.

loader

RadioZET.pl/AS