Obserwuj w Google News

Victoria i David rozwiodą się? To byłby „rozwód sezonu”!

Redakcja
2 min. czytania
11.06.2018 16:04
Zareaguj Reakcja

Plotki o kryzysie w małżeństwie Victorii i Davida Beckhamów przybierają na sile. Brytyjskie media wieszczą „rozwód sezonu”. Podczas jednej z niedawnych imprez, na której gościli była piosenkarka i były piłkarz, reporterzy zauważyli coś niepokojącego.

Victoria i David Beckham
fot. Instagram

Od dłuższego już czas brytyjskie media spekulują na temat tego, co dzieje się w związku Victorii i Davida Beckhamów. O poważnym kryzysie w ich relacji mówiło się wielokrotnie w kontekście możliwych zdrad Davida i faktu, że były piłkarz mocno interesuje się innymi kobietami, co Spicetkę doprowadzać ma do szału.

Wodą na młyn plotek były okoliczności pokazu męskiej kolekcji marki Kent & Curwen na Men's London Fashion Week. Zarówno Victoria, jak i David zachowywali się normalnie i chętnie pozowali do zdjęć. Normalnie – gdyby nie fakt, że nie chcieli pozować we dwójkę. Co więcej, zaznaczają dziennikarze „Daily Mail”, Beckhamowie na imprezę nie przyjechali razem i nawet nie siedzieli obok siebie. Miejsce pomiędzy nimi zajmował redaktor naczelny brytyjskiego „Vogue'a”. Czy to jednak wystarczające „dowody”, by wieścić rychły koniec związku?

Na Instagramie była „Posh” Spice zwykle publikuje zdjęcia swoje lub swoich dzieci. Rzadko kiedy pojawiają się tam fotki z Davidem. Teraz jednak dodała także ujęcia ze wspomnianego wydarzenia. Tu już pozuje z mężem, a to, co widać na zdjęciach, nie pozostawia wątpliwości, że między Beckhamami wcale nie układa się źle.

Rozwód Beckhamów zdecydowanie byłby jednym z najgłośniejszych rozstań tego roku. Rok wcześniej najbardziej znanym i jednocześnie jednym z najczęściej komentowanych takich towarzyskich „wydarzeń”, było ogłoszenie, że Angelina Jolie i Brad Pitt już nie są parą. Z pewnością jednak intencją Beckhamów nie jest bycie numer jeden w zestawieniu najgłośniejszych rozwodów show-biznesu.

RadioZET.pl/SA