Obserwuj w Google News

Victoria Beckham podjęła decyzję o rozwodzie?

Redakcja
2 min. czytania
28.07.2017 13:47
Zareaguj Reakcja

O tym, że Victoria i David Beckham się rozwiodą, plotkowano od dawna. Zagraniczne media informują, że oficjalne i formalne rozstanie pary to tylko kwestia czasu.

Victoria i David Beckham
fot. ons.pl

Jeśli jest się Victorią i Davidem Beckham, to nie ma mowy o tym, by o nas nie plotkowano i by co chwila nie szukano sensacji. I rzeczywiście - przez 18 lat małżeństwa byłej spicetki i króla piłki nożnej nie jeden raz huczało od plotek. Wielokrotnie powracał temat rozstania oraz informacje o licznych kochankach piłkarza. Teraz pojawiły się doniesienia, z których można wywnioskować, że w małżeństwie pary naprawdę nie dzieje się zbyt dobrze.

Brytyjski dziennik "The Sun" informuje, że drogi Victorii i Davida całkowicie się rozeszły. Podobno od dłuższego czasu ich małżeństwo jest czystym układem finansowym. Obydwoje wiedzą, że razem tworzą "drogą" markę i dlatego robią dobrą minę do złej gry. Podobne plotki pojawiały się już o małżeństwie Beyonce i Jaya-Z, z tym że Beckhamowie są ze sobą już 18 lat i przez ten czas po prostu ich miłość osłabła. Jak donosi "The Sun", Posh Spice i jej mąż od dawna sypiają w oddzielnych sypialniach i nic, poza biznesem, ich nie łączy. Podobno Victoria zauważyła, że David z przystojnego sportowca stał się zwykłym mężczyzną. Przestał o siebie dbać, podczas gdy ona stale przywiązuje do tego dużą wagę. On chce po prostu spokojnie żyć, ona jest takim spokojem znudzona. Jak długo tak ze sobą wytrzymają? Tabloidy sugerują, że dotąd, dokąd małżeństwo będzie "opłacalne", oficjalnych kroków finalizujących je nie będzie.

RadioZET.pl/SA