Obserwuj w Google News

Victoria Beckham komentuje powrót Spice Girls na scenę. Jak ocenia koleżanki?

Redakcja
2 min. czytania
07.11.2018 12:31

Fani kultowego girlsbandu Spice Girls mają powody do zadowolenia. Niezwykle niegdyś popularna grupa ogłosiła powrót na scenę. W składzie ma jednak zabraknąć Victorii Beckham. Żona Davida Beckhama skomentowała na Instagramie ogłoszenie o trasie koncertowej. Jest dumna z koleżanek?

Victoria Beckham
fot. Ian West/Press Association/East News

Spice Girls było światowym fenomenem muzyki pop. Założony w 1994 pod nazwą Touch projekt pięciu wokalistek (Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emmy Buntom, Geri Halliwell oraz Victorii Adams) stał się jedną z muzycznych ikon lat dziewięćdziesiątych. Singiel „Wannabe”, wydany w 1996 roku już pod nazwą Spice Girls, zajął pierwsze miejsce na listach przebojów w 37 krajach, a „spicetki” są dziś najlepiej sprzedającą się żeńską grupą muzyczną w historii. O zespole mówiło się nawet jako o największej rewolucji w brytyjskim przemyśle muzycznym od czasów The Beatles. Oficjalnie grupa zakończyła działalność w roku 2000, jednak wokalistki po raz ostatni wystąpiły razem na ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Victoria Beckham komentuje powrót Spice Girls

Fani Spice Girls nie kryją swojej radości. Zespół ogłosił oficjalnie, że wraca na scenę i czerwcu 2019 roku rozpocznie trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Jako gościa specjalnego zaproszono piosenkarkę Jess Glynne. Niestety wokalistki nie wystąpią przed fanami w komplecie. Powrotem na muzyczny rynek zainteresowania nie wyraziła Victoria Beckham. Żona Davida Beckhama nie pojawiła się na fotografii zapowiadającej powrót grupy.

We wtorek Victoria opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie koleżanek z zespołu i umieściła wpis, który potwierdza, że nie wystąpi z nimi.

„Dziś jest wyjątkowy dzień dla Spice Girls-ogłaszają pierwszą trasę od 2012 roku. Nie dołączę do moich dziewczyn na tej trasie, ale zespół był wielką częścią mojego życia. Wiem, że dadzą świetne show i fani będą zadowoleni”.

Fani wciąż jednak mają nadzieję, że Victoria wystąpi choćby gościnnie i będą mogli obejrzeć „spicetki” w komplecie.

RadioZET.pl/MF