Zamknij

Ukraińska jasnowidzka przepowiedziała śmierć Putina. Marczuk zdradziła szczegóły: "Ktoś mu pomoże"

Maciej Friedrich
19.04.2022 16:28

Weronika Marczuk mocno angażuje się w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. W wywiadzie była żona Cezarego Pazury opowiedziała o przepowiedni jasnowidzki, która przewidziała śmierć Władimira Putina. Czy rosyjski przywódca sam odbierze sobie życie?

Weronika Marczuk / Władimir Putin
fot. screen: YouTube

Wojna w Ukrainie trwa od 24 lutego, nasi wschodni sąsiedzi nadal bohatersko bronią się przed brutalną rosyjską inwazją. Wojska agresora stosują coraz bardziej przerażające i niemoralne praktyki, w mediach pojawiają się kolejne doniesienia o mordowaniu ludności cywilnej i używaniu uzbrojenia zakazanego przez międzynarodowe prawo. Przed wojennym piekłem uciekają miliony ludzi, którzy szukają schronienia między innymi w Polsce. Nasz kraj przedstawiany jest jako wzór poświęcenia, Polacy zjednoczyli się, by pomóc bliźnim i organizują wszelkie możliwe kanały wsparcia dla uchodźców. W akcje pomocowe angażują się także gwiazdy, które wykorzystują popularność, by aktywizować swoich fanów oraz pokazywać, jak wyglądają realia życia w zmagającej się z rosyjską inwazją Ukrainie.

Jedną ze znanych postaci, którym nie jest obojętne cierpienie zaatakowanego kraju, jest Weronika Marczuk. Urodzona w Kijowie była żona aktora Cezarego Pazury zrobiła karierę jako producentka filmowa, osobowość telewizyjna i bizneswoman. W 2006 roku objęła funkcję prezesa Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy w Polsce, od 2019 jest pełnomocniczką Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej do spraw Rynku Ukraińskiego oraz członkinią Rady Izby. W mediach społecznościowych regularnie informuje o inicjatywach mających na celu wsparcie Ukrainy. Z kolei w jednym z wywiadów opowiedziała o przepowiedni znanej jasnowidzki, która miała zobaczyć śmierć Władimira Putina.

Krzysztof Jackowski
10 Zobacz galerię
fot. JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

Władimir Putin popełni samobójstwo? Ukraińska jasnowidzka przepowiedziała śmierć rosyjskiego prezydenta

W mediach społecznościowych Weronika Marczuk nie ukrywa swojego stosunku do Władimira Putina, który odpowiedzialny jest za rosyjską agresję na Ukrainę.

- Niech piekło pochłonie tego, kto spowodował największą katastrofę obecnej epoki. Nie przesadzam. I jeśli ktoś z narodu „bratniego” jeszcze wierzy w bajki o „ćwiczeniach” - niech wyobrazi sobie ze to jego syn. (...) Putin oszukał nie tylko cały świat, a i swoich ludzi, hańba! - pisała na Instagramie.

Marczuk udzieliła wywiadu dla "Faktu", w którym opowiedziała o przepowiedni jednej z najpopularniejszych ukraińskich wróżbitek. Podobnie jak wcześniej jasnowidz Wojciech Glanc i Anna Kempisty, miała ona przepowiedzieć śmierć Władimira Putina. Rosyjski przywódca miałby paść ofiarą zamachu lub popełnić samobójstwo.

- Jestem przekonana, że on zwyczajnie nie umrze. Moja mama powiedziała mi, że słuchała najważniejszej ukraińskiej jasnowidzki, która powiedziała, że coś mu się stanie niedługo. Albo ktoś mu pomoże, albo sam się zabije. To się musi skończyć. Oby tak się stało, jak mówiła jasnowidzka. Nie można życzyć nikomu śmierci, ale tu… - stwierdziła Weronika.

Temat śmierci Putina podjął także Krzysztof Jackowski. Jednak jego zdaniem znienawidzony na świecie prezydent Rosji umrze śmiercią naturalną w 2024 roku.