Zamknij

Ujawniono pierwszą parę „Tańca z gwiazdami”. Wielki powrót dawnej gwiazdy

29.07.2022 13:16

Fani z niecierpliwością wyczekują kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nowy sezon na ekranach Polsatu zagości już we wrzesniu, a tymczasem emocje podgrzewają ogłoszenia i informacje o tym, kto z kim zatańczy. Właśnie poznaliśmy pierwszą parę show.

Taniec z gwiazdami
fot. Instagram/detektywkrzysztofrutkowski/screen

Już we wrześniu na antenie telewizji Polsat pojawi się kolejna, trzynasta już edycja „Tańca z gwiazdami”. Będzie to przełomowa edycja, bowiem po raz pierwszy w historii programu będziemy mogli oglądać zmagania pary jednopłciowej, w której gwiazdą będzie Jacek Jelonek, znany z pierwszej edycji „Prince Charming”. Jego partnerem będzie prawdopodobnie tancerz Michael Danilczuk, Polak, robiący karierę w Wielkiej Brytanii, co jednak nie jest jeszcze pewne, bo tego, z kim tańczył będzie Jelonek, nie ujawniono.

Wiemy zatem już, z kim zatańczy inny bohater tanecznego show – Krzysztof Rutkowski. Jego partnerką będzie tancerka, którą już dobrze znamy z „Tańca z gwiazdami”, ale przede wszystkim z udziału z pierwszej polskiej edycji „Love Island” – Sylwia Madeńska.

Zobacz także: Ewa Chodakowska przerwała urlop z powodu zdrowia. Ujawniła, co jej dolega. „Nie mam zamiaru udawać”

Ujawniono pierwszą parę „Tańca z gwiazdami”. Wielki powrót Sylwii Madeńskiej

Sylwia Madeńska i Krzysztof Rutkowski zamieścili w swoich mediach społecznościowych posty z informacją o tym, że to właśnie oni zatańczą razem w trzynastej odsłonie tanecznego show.

Dla Madeńskiej będzie to kolejne doświadczenie z programem. Wcześniej miała okazję pojawić się w show z Mikołajem Jędruszczakiem, którego poznała właśnie w „Love Island”, które opuścili jako para. Widzowie „Tańca” kibicowali im przez kilka odcinków, bowiem odpadli po piątej odsłonie serii.

Ciekawe, jak Madeńskiej tańczyć się będzie z Krzysztofem Rutkowskim. Już teraz pojawiają się głosy, że to dość egzotyczna para. Czy uda im się zdobyć Kryształową Kulę?