Obserwuj w Google News

TzG: widzowie zbulwersowani wynikiem głosowania. Wskazują, kto powinien odpaść. „Wstyd”

2 min. czytania
30.08.2022 13:05
Zareaguj Reakcja

Premiera 13 sezonu "Tańca z gwiazdami" przyniosła wielkie emocje. Jednak fani nie kryją rozżalenia z powodu wyniku głosowania. Uważają, że to "ustawka" i wskazują, kto naprawdę powinien pożegnać się z programem.

Taniec z gwiazdami
fot. Piotr Molecki/East News

Pierwszy odcinek „ Tańca z gwiazdami” był wyczekiwany przez wszystkich fanów programu. Premiera 13 edycji show odbyła się w poniedziałek 29 sierpnia i dostarczyła widzom wielu emocji, związanych z występami par, jak i eliminacją jednej z nich. Duże zainteresowanie wzbudzał pierwszy taniec historycznej, jednopłciowej pary w polskiej edycji „TzG”. Jacek Jelonek i jego taneczny partner wypadli świetnie i dostali aż 37 punktów, co uplasowało ich w czołówce i sprawiło, że w oczach wielu widzów to oni są głównymi pretendentami do zdobycia Kryształowej Kuli.

Zobacz także: Wzruszające słowa w „Tańcu z gwiazdami”. Sykut-Jeżyna płacze na wizji

Głosowanie w TzG to żenada? Widzowie zbulwersowani werdyktem

Po jednym odcinku trudno jest przesądzać o tym, co się wydarzy – zwłaszcza że głosowaniom towarzyszy wiele kontrowersji. Wyniki głosowania jury i publiczności już w premierowym odcinku wywołały oburzenie części widzów. Pierwszą parą, która odpadła w tej edycji „Tańca”, są Łukasz Płoszajski oraz Wiktoria Omyła, którzy zaprezentowali widzom gorące tango.

Nie brak opinii, że aktor „Pierwszej miłości” i jego partnerka zaprezentowali świetny układ – w przeciwieństwie do Krzysztofa Rutkowskiego, który zdaniem komentujących, był „drewniasty” i chodził, zamiast tańczyć. Sama Iwona Pavlović oceniła, że jest to najgorszy występ w historii całego polskiego „Tańca z gwiazdami”. Mimo to odpadł Płoszajski, a Rutkowski przeszedł dalej.

Widzowie nie kryją rozgoryczenia i w mediach społecznościowych dają upust swojemu niezadowoleniu z takiego wyniku.

Redakcja poleca

Wstyd wyrzucać osobę, która ma potencjał do tańca, a osoba, która tego nie czuje, zostaje. Było widać ogromne zaskoczenie na twarzy u Łukasza.

Nie rozumiem tego werdyktu zupełnie.

Niesprawiedliwy werdykt totalnie – piszą internauci.

Wielu z nich przekonuje, że głosowanie jest ustawą, i deklaruje, że nie zamierza już oglądać kolejnych odcinków. Ponadto komentujący są zdania, że to Krzysztof Rutkowski powinien odpaść.

Eliminację z programu skomentowała także Wiktoria Omyła, partnerka Łukasza Płoszajskiego. Jak stwierdziła, czuje bardzo negatywne emocje.

Nie chcę za dużo mówić, bo targają mną bardzo negatywne emocje. Jestem zażenowana dzisiejszą decyzją – stwierdziła.