Zamknij

Tyle kosztowała suknia ślubna Marty Kaczyńskiej. Zaskoczeni?

Redakcja
02.08.2018 13:36

Marta Kaczyńska w ostatni weekend lipca 2018 roku po raz trzeci wyszła za mąż. Panna młoda, choć jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, postawiła na tradycyjny ślubny kolor. Wybrała długą, zwiewną, białą suknię. Jej cena jest zaskakująca!

Marta Kaczyńska
fot. Instagram

Na swój ostatni ślub Marta Kaczyńska wybrała długą, lekką suknię w klasycznej bieli. Nie bez wpływu na to były kształty panny młodej, bo już niebawem urodzi ona swoje trzecie dziecko, ale także wysoka temperatura, która sprzyja lekkim kreacjom. Suknia ślubna bratanicy prezesa Kaczyńskiego miała głęboki dekolt obszyty lekkimi falbankami, była asymetryczna – z przodu lekko przed kolano.

Jak się okazuje, nie była to typowa suknia ślubna, którą trzeba zamawiać sporo wcześniej, spędzać godziny na przymiarkach i jeszcze słono zapłacić. Marta Kaczyńska być może wyszła z założenia, że już po raz trzeci nie chce zbyt wiele na suknię wydawać i po prostu zamówiła kreację przez internet.

Na stronie internetowej marki można znaleźć taką samą sukienkę, jak ta, którą miała na sobie Kaczyńska. Za ten sam krój, tylko inny kolor trzeba zapłacić 429 złotych.

Niektórzy mogą być zaskoczeni, że Marta Kaczyńska nie zdecydowała się na żadną drogą kreację. Z drugiej strony, mając za sobą już dwa śluby, dobrze wie, że to nie suknia liczy się w dniu uroczystości.

RadioZET.pl/SA