Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo: hołd dla Pawła Królikowskiego. Wzruszające nagranie w programie

Maciej Friedrich
07.03.2020 22:17

Paweł Królikowski był jednym z jurorów show "Twoja twarz brzmi znajomo". Śmierć aktora była ciosem między innymi dla osób współpracujących z nim przy programie. W pierwszym odcinku 13. edycji we wzruszający sposób uczczono postać Pawła Królikowskiego.

Twoja twarz brzmi znajomo: hołd dla Pawła Królikowskiego. Wzruszające nagranie w programie
fot. PAP/Leszek Szymański

Paweł Królikowski nie żyje. Informacja o śmierci cenionego polskiego aktora była ogromnym ciosem dla całego polskiego środowiska filmowego i telewizyjnego. Widzowie pokochali Królikowskiego za błyskotliwe kreacje filmowe, a także doskonałą rolę Kusego w popularnym serialu "Ranczo". Pogrzeb odbył się 5 marca na warszawskich Powązkach. 

Paweł Królikowski zyskał grono fanów nie tylko za sprawą aktorskiego talentu. Doskonale sprawdził się także w roli jurora popularnego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Błyskotliwe wypowiedzi aktora uczyniły go jedną z ikon telewizyjnego show. Producenci postanowili godnie uczcić jego pamięć. 

Twoja twarz brzmi znajomo: hołd dla zmarłego Pawła Królikowskiego

7 marca w Polsacie mogliśmy oglądać pierwszy odcinek 13. już edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Producenci przyznali, że nowe odcinki zostały nagrane bez udziału Królikowskiego, ale po śmierci aktora postanowiono przemontować je tak, by uczcić pamięć zmarłego. 

- Króliku bardzo tęsknimy, twoja "twarzowa rodzina" - ten wzruszający komentarz pojawił się po serii scen przypominających udział Pawła Królikowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo". 

Krótkie, ale bardzo emocjonalne nagranie było podziękowaniem dla zmarłego Pawła Królikowskiego, bez którego dla wielu widzów muzyczne show nigdy już nie będzie tym samym.

To pierwszy odcinek bez naszego wspaniałego Królika. Pawle, nie ma słów, które opiszą to jak bardzo Cię tutaj z nami teraz brakuje. Bardzo tęsknimy - Twoi przyjaciele z planu - czytamy na profilu "Twoja twarz brzmi znajomo" na Facebooku.

RadioZET.pl/MF