Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo 16: uczestnicy nowej edycji już znani?

14.01.2022 19:33

"Twoja twarz brzmi znajomo" już wiosną wraca na ekrany. Już teraz wiadomo, kto wystąpi w nadchodzącej szesnastej edycji programu. Oto lista uczestników TTBZ 16.

TTBZ 16
fot. Pawel Wodzynski/East News

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" od siedmiu lat gości na ekranie telewizji Polsat i nieustannie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że już wiosną zobaczymy szesnastą odsłonę show. Jak zwykle olbrzymią ciekawość  wśród fanów formatu wzbudzają uczestnicy. Kto tym razem będzie przechodził metamorfozy i wcielał się w znane gwiazdy muzyki? Tego jeszcze dokładnie nie wiemy, bo w social mediach programu ogłoszono dopiero dwójkę uczestników. Jednak już pojawiają się pewne typy.

Zobacz także: Magda Gessler podniosła cenę za pączki. Jeden kupimy za kilkanaście złotych

Twoja twarz brzmi znajomo: kim są uczestnicy 16. edycji? Oto nieoficjalna lista

Już od pewnego czasu pojawiają się informacje o tym, kto wystąpi w programie "Twoja twarz brzmi znajomo 16". Na Instagramie programu opublikowano już dwa nazwiska: Anny Jurksztowicz oraz Karoliny Pisarek. Swoją "nieoficjalną listę uczestników" przedstawił serwis "Pudelek", który zebrał różne doniesienia, jakie pojawiają się w sieci. Jak dowiadujemy się z jednego z artykułów serwisu, w programie być może zobaczymy nawet zagranicznego muzyka, którego przebój był hitem klubów początku drugiego tysiąclecia - Danzela. Kto jeszcze miały wystąpić?

Nieoficjalnie w sieci pojawiają się jednak doniesienia o kolejnych osobach. Mają to być: Viki Gabor, Anna Rusowicz, Andrzej Kozłowski, Patryk Cebulski, Maciej Radel oraz belgijski piosenkarz Danzel - informuje "Pudelek".

Ile prawdy w tych doniesieniach, przekonamy się z pewnością wkrótce, kiedy odsłaniane będą kolejne gwiazdy programu.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS