Zamknij

Twoja twarz brzmi znajomo: piękny gest dla Pawła Królikowskiego. Otrzyma pomoc z programu?

Judyta Wanicka
04.02.2020 12:13

Paweł Królikowski nie pojawi się w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", ale nie musi obawiać się utraty pracy. Polsat zapewnił, że fotel jurora wciąż na niego czeka. Pojawił się także pomysł na finansowe wsparcie aktora.

Paweł Królikowski
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/EAST NEWS

Twoja twarz brzmi znajomo: Paweł Królikowski nie straci pracy

Paweł Królikowski zasiada w jury programu "Twoja twarz brzmi znajomo" od samego początku. Niestety aktor nie pojawi się w kolejnej edycji show ze względu na problemy zdrowotne. Według informacji przekazanych przez bliskich stan Pawła Królikowskiego uległ znacznej poprawie, ale na razie o powrocie do pracy nie ma mowy. Aktora zastąpi Adam Strycharczuk, który zwyciężył w 12. edycji show.

Na szczęście Paweł Królikowski nie musi martwić się o utratę pracy w programie. Polsat zapewnia, że miejsce przy stole jurorskim cały czas na niego czeka.

Dla mojego męża to niezwykle ważne, że Nina Terentiew zostawiła mu otwarte drzwi do Polsatu. Świadomość, że w każdej chwili może wrócić do pracy, jest dla niego budująca – powiedziała w rozmowie z "Fleszem" Małgorzata Ostrowska-Królikowska. 

Paweł Królikowski może liczyć również na wsparcie uczestników "Twoja twarz brzmi znajomo". Pojawił się pomysł, żeby zwycięzca odcinka przekazał wygraną na rehabilitację aktora. Przypomnijmy, że w każdym tygodniu wygrywa jedna osoba, która wskazuje, do kogo powędruje nagroda pieniężna.

Paweł Królikowski miał tętniaka mózgu

W 2015 roku Paweł Królikowski przeszedł operację tętniaka mózgu. Szybka reakcja lekarzy uratowała mu życie, lecz aktor do dziś zmaga się z problemami zdrowotnymi. Przed świętami Bożego Narodzenia gwiazdor "Rancza" trafił na oddział neurochirurgii jednego z warszawskich szpitali. Małgorzata Ostrowska-Królikowska poinformowała, że aktor czuje się już lepiej, lecz ze względu na infekcję wymaga dalszej hospitalizacji. Rodzina nie wyklucza rehabilitacji w Niemczech.

Paweł Królikowski miał kolejną operację. Nowe informacje o stanie zdrowia aktora

 

RadioZET.pl/jw