Obserwuj w Google News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: znamy pełny skład uczestników programu [FOTO]

2 min. czytania
05.07.2022 10:22

17. edycja muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przed nami. W sieci pojawiła się pełna lista uczestników muzycznego show Polsatu. Kogo zobaczymy w nadchodzącym sezonie?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. Instagramocm/ TTBZ

Niebawem na antenie Polsatu pojawi się 17. już edycja muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Choć na razie nie ma podanej konkretnej daty show, niewykluczone, że program emitowany będzie w piątkowe wieczory. Od ponad dwóch tygodni Polsat podaje kolejne nazwiska gwiazd, które imitować będą największe polskie i zagraniczne muzyczne gwiazdy. Dotychczas potwierdzonymi artystami i artystkami były m.in.  Kasia Wilk, Michał Milowicz oraz Katarzyna Ucherska.

Zobacz też:  Twoja twarz brzmi znajomo 17: Michał Milowicz pierwszą gwiazdą nowej edycji? "Ma spore szanse wygrać"

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Znamy pełny skład uczestników programu [FOTO]

Teraz w mediach społecznościowych programu pojawiła się pełna lista uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na scenie oprócz Michała Milowicza, Kasi Wilk i Katarzyny Ucherskiej zaprezentują się Janusz Radek, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel oraz stand-uperka Ewa Błachnio.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program oparty na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar", emitowany od 2014 roku na antenie telewizji Polsat. Uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować (wokalnie, ruchowo i wizualnie) występy artystów polskiego i zagranicznego rynku muzycznego. Jurorzy oceniają ich wykonania, przyznając punkty: 10 pkt dla najlepszego występu i od 7 do 1 pkt dla kolejnych uczestników. Po głosowaniu jury każdy z zawodników przyznaje pięć punktów wybranemu przez siebie konkurentowi.

Odcinek wygrywa uczestnik, który zdobył w sumie najwięcej punktów. Jeśli na prowadzeniu jest dwójka uczestników z taką samą punktacją, wygrywa ten, kto dostał więcej punktów od jurorów. Jeżeli tu również jest remis, zwycięzcę wybiera przewodniczący jury. Pod koniec każdego odcinka uczestnicy losują postać, w którą wcielą się w kolejnym tygodniu. Wyjątek stanowi ostatni przedfinałowy odcinek, gdzie na końcu zostają zsumowane punkty, które otrzymali uczestnicy w każdym odcinku. Gospodarzami programu są:  Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W tej edycji w jury zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Robert Janowski oraz Michał Wiśniewski.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS