Obserwuj w Google News

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Oto pierwsze nazwiska muzycznego show

2 min. czytania
30.06.2022 12:27
Zareaguj Reakcja

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróci na antenę Polsatu już jesienią. To już 17. edycja muzycznego show. Jak donosi portal Pomponik.pl, pierwszymi uczestnikami programu zostali: piosenkarka Kasia Wilk i aktor, Michał Milowicz.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
fot. Instagram.com/ TTBZ

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, który doczekał się już siedemnastu edycji. Kolejny sezon powróci na antenę Polsatu już jesienią. Jak donosi portal Pomponik.pl, pierwszymi uczestnikami kolejnej transzy "TTBZ" zostali Kasia Wilk i Michał Milowicz.

Zobacz też:  "Twoja twarz brzmi znajomo". Możliwe zmiany mogą nie spodobać się długoletnim fanom programu

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Oto pierwsze nazwiska muzycznego show

Michał Milowicz jest nie tylko aktorem, ale też kompozytorem oraz wokalistą warszawskiego teatru Studio Buffo. Wygląda więc na to, że ze śpiewaniem powinien poradzić sobie perfekcyjnie.

"Cała Polska kocha jego role filmowe, zwłaszcza w komediach, ale tu pokaże się z nieco innej strony i będzie miał szansę zaprezentować swój warsztat w różnych wersjach. Nie ulega wątpliwości, że ma spore szanse wygrać cały program" - czytamy w serwisie Pomponik.pl.

Z kolei Kasia Wilk funkcjonuje na scenie od prawie 25 lat. Publiczność kojarzy ją, chociażby z takich hitów jak m.in. "Pierwszy raz", "Do kiedy jestem" oraz "Sacrum", który zaśpiewała w duecie z Mezem.

Z kolei w składzie jurorskim znajdą się takie gwiazdy jak  Katarzyna Skrzynecka, Robert Janowski, który zastąpi Krzysztofa Cugowskiego, Małgorzata Walewska i Michał Wiśniewski. W roli gospodarzy bez zmian pojawią się:  Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Nagrania do 17. edycji "TTBZ" ruszą już latem. Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek o wysokości 10 tysięcy złotych, które przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS