Obserwuj w Google News

Travis Barker trafił do szpitala. Rodzina prosi o modlitwę. "Boże, ratuj mnie"

1 min. czytania
29.06.2022 14:08
Zareaguj Reakcja

Travis Barker, mąż Kourtney Kardashian trafił do szpitala. Zagraniczne media poinformowały, że w godzinach porannych muzyk został karetka na sygnale przewieziony do szpitala. Córka gwiazdora prosi o modlitwę.

Travis Barker
fot. Instagram/travisbarker/screen

Kourtney Kardashian i Travis Barker są parą już od wielu miesięcy, ale zaledwie od maja są małżeństwem w prawnym znaczeniu tego słowa, bowiem mają za sobą także ślub, którego udzielił im sobowtór Elvisa Presleya. Para regularnie dostarcza mediom pożywki. Przed kilkoma tygodniami był to huczny ślub. Teraz – przykre wieści o tym, że muzyk Blink 182 trafił do szpitala.

Zobacz także: Ekspert od wizerunku ocenił mowę Edyty Górniak o biorobotach i reptilianach. „Zabrnęło za daleko”

Travis Barker trafił do szpitala. Rodzina prosi o modlitwę

Zagraniczne media informują, że muzyk we wtorkowe popołudnie został przewieziony na sygnale do szpitala. Przed kilkunastoma godzinami na Twitterze artysty pojawiły się słowa: „Boże, ocal mnie”.

Jak przekazał TMZ, Barker miał zgłaszać się do szpitala już we wtorek rano. Niestety, nie są znane dalsze szczegóły sprawy. Jego córka, Alabama, kilkanaście godzin temu zaapelowała o modlitwę za ojca. Wiadomo także, że w szpitalu z muzykiem jest jego żona, Kourtney.

Niektóre źródła podają, że chodzić może o nerwoból nerwu trójdzielnego, na którego ataki Barker skarżył się już wcześniej.

alabama
fot. Instagram/Alabamaluellabarker/screen