Zamknij

Tragedia w rodzinie księcia Karola. Nie żyje bliska mu osoba

30.03.2021 08:10

Książę Karol przeżywa trudne chwile i wspiera swoją żonę Camillę. Na jaw wyszły informacji o śmierci partnerki jej syna. Kobieta miała zaledwie 42 lata.

Camilla Parker Bowles oraz Karol
fot. Tim Rooke/REX/EAST NEWS

Książę Karol i Camilla Parker Bowles związani są od wielu lat, a ich miłości nie rozdzielił nawet pierwszy ślub księcia z Dianą Spencer. Kilka lat po jej śmierci syn królowej Elżbiety uzyskał zgodę na ślub z ukochaną z czasów młodości. Teraz wspiera ją w każdej ważnej chwili - a Camilla właśnie bardzo tego potrzebuje. Jak poinformowały brytyjskie media, zmarła partnerka jej syna.

Zobacz także: Książę Harry odzyska kontakt z ojcem i bratem? Poważne rozmowy w brytyjskiej monarchii

Tragedia w rodzinie księcia Karola. Nie żyje partnerka syna Camilli

Brytyjskie media informują, że Tom Parker Bowles bardzo przeżywa śmierć ukochanej. Z Alice Procope związany był krótko, bo dopiero dwa lata. Jednak byli szczęśliwą, bardzo dobraną i kochającą się parą. Alice miała zaledwie 42 lata, a zmarła z powodu nowotworu, który został wykryty w sierpniu 2020 roku. Przez pandemię koronawirusa diagnozowanie partnerki syna Camilli trwało zbyt długo, przez co nie podjęto leczenia na etapie, który dawał najlepsze rokowania. Kobieta osierociła trójkę dzieci. Zmarła 17 marca we własnym domu.

"Tom był szczęśliwy z Alice i jest zdruzgotany, że życie może być tak okrutne" - cytuje informatora Daily Mail.

"To częściowo z powodu COVID diagnoza Alice pojawiła się dopiero w sierpniu zeszłego roku, kiedy było już za późno. I to właśnie jest tak naprawdę okrutne, bo takich osób, jak Alice, jest bardzo dużo i będzie coraz więcej" - dodaje informator Daily Mail.

RadioZET.pl/AS