Zamknij

Widzowie mają dosyć "Top Model"? Po nagiej sesji w sieci zawrzało. "Dramat, zlikwidujcie ten program"

06.10.2022 10:33

11. edycja "Top Model" od początku wzbudza kontrowersje, jednak po ostatnim odcinku w sieci pojawiła się szczególnie ostra krytyka. Po nagiej sesji część widzów domaga się zdjęcia show z anteny. 

Top Model Polska
fot. screen: Instagram @topmodelpolskatvn

"Top Model" już po raz jedenasty gości w ramówce TVN, niemal od początku modowy program budził wiele emocji. Najnowsza edycja spotkała się jednak z wyjątkowo mocną krytyką. Widzowie zarzucają producentom skupianie się na show i spychanie mody na drugi plan. Po ostatnim odcinku, w którym uczestnicy wzięli udział w nagiej sesji zdjęciowej, w internecie pojawiły się liczne komentarze oburzonych osób, a nawet wezwania do usunięcia "Top Model" z ramówki.

Top Model 11: producenci przesadzili? Po nagiej sesji internauci domagają się zdjęcia programu

Zdaniem części widzów naga sesja nie miała nic wspólnego z modową sztuką, była niesmaczna, krępująca dla uczestników i świetnie pokazała, że producentom zależy wyłącznie na kontrowersji.

- Oni mają kiedyś chodzić po wybiegu, promować modę, czy grać w filmach porno?

- Żadne mi się nie podoba. Jak z magazynu dla panów. Kiedyś te sesje były bardziej interesujące, ciekawe i ze smakiem. Teraz stanowcze NIE.

- Mam nadzieję, że kiedyś doczekam się edycji, gdzie nie będzie nagich zdjęć. Nie widzicie po komentarzach, że ludzie nie chcą tego oglądać, ze nie jest to potrzebne?

- Zawsze jest naga sesja, a uczestnicy są zawsze zaskoczeni. Czemu ma służyć ta sesja, oprócz podniesienia oglądalności? Przecież są modele/modelki, którzy robią karierę i ani razu nie wystąpili nawet w bieliźnie. Ten program to dno i nie ma nic wspólnego z modelingiem - czytamy.

Oburzeni widzowie wzywali nawet do usunięcia programu z ramówki TVN.

- Ten program to kpina z uczestników, powinien być zdjęty z anteny.

- Dramat, zlikwidujcie ten program.

- I po co te nagie zdjęcia? Zdjąć ten program z anteny. A te krytyczne i krzywdzące głosy "gwiazd" to już kompletna porażka. Młodzi ludzie są tak krytykowani, gnębieni i traumatyzowani, że szkoda słów. Doceniam jedną z nich, która wystąpiła w kostiumie. Szacun. Reszta powinna zrobić to samo - pisali użytkownicy sieci.

A jak wy oceniacie pomysł nagiej sesji? Także uważacie, że produkcja "Top Model" przesadziła?

loader