Zamknij

Top Model: przyznano złoty bilet. Internauci oburzeni: „To chyba będzie najgorszy sezon”

15.09.2022 16:06

Joanna Krupa wręczyła w "Top Model" złoty bilet Aleksandrze Helis. Zachwytów jury nad uczestniczką nie podzielili jednak internauci. Pojawiło się sporo negatywnych komentarzy.

Top Model Aleksandra Helis
fot. instagram screen (@topmodelpolskatvn)

"Top Model" powróciło na ekrany. To już 11. edycja show, które wciąż wzbudza kontrowersje wśród widzów. Producentom i jury zarzuca się, że program od dawna nie skupia się na szukaniu modelek i modeli. Zamiast modowego show telewidzowie oglądają trudne historie uczestników. Najwięcej emocji wzbudza jednak przyznawanie złotego biletu, który po raz pierwszy otrzymała Klaudia El Dursi.

Podczas jednego z castingów fani programu poznali Aleksandrę Helis. Jury chwaliło „apetyczne” warunki, uśmiech i pozytywną energię uczestniczki. „Witamina na wybiegu” jak określili ją jurorzy, nieoczekiwanie otrzymała złoty bilet i stała się pierwszą mieszkanką domu modelek 11. sezonu show.

"Top Model": Aleksandra Helis zdobywa złoty bilet. Fala negatywnych komentarzy w sieci

Aleksandra Helis na casting do programu poszła w tajemnicy przed rodziną. Wcześniej nie zdecydowała się na udział w show ze względu na kompleksy. Pojawiła się na castingu dopiero po wielu treningach i długiej pracy nad swoim ciałem. Ta okazała się jednak dla widzów niewystarczająca.

- Nie ma w jej urodzie nic wow, więc trochę nie rozumiem, czemu dostała bilet

- Porównując ostatnie złote bilety, to ten niezasłużony

- Niezasłużony, wymagania na złoty bilet znacznie spadły od poprzednich edycji – czytamy w komentarzach na profilu programu.

Rozczarowani widzowie nie przebierali w słowach, krytykując nie tylko formułę programu, ale też pozwalając sobie na ostre komentarze dotyczące zdobywczyni złotego biletu.

- To już nie "Top Model" tylko show na pokaz i smutne historie dla oglądalności, wszystko ustawione, przykre

- Patrząc na uczestników, to chyba będzie najgorszy sezon.

Czy Aleksandra zasłużyła na tak ostrą krytykę? A może to przyszła zwyciężczyni show?

loader