Obserwuj w Google News

Top Model: Widzowie oburzeni wykorzystaniem alpak do sesji zdjęciowej. "Śmierdzi od was hipokryzją"

2 min. czytania
16.09.2021 11:03
Zareaguj Reakcja

"Top Model" to program, który od lat gości na antenie TVN. Aktualnie widzowie mogą oglądać 10. edycję show. Po środowym odcinku fani byli oburzeni wykorzystaniem alpak do sesji zdjęciowej. Dostało się obrońcom praw zwierząt: Joannie Krupie i Michałowi Pirógowi.

Top Model
fot. East News

"Top Model" doczekało się już dziesięciu edycji. Program wzbudza bardzo różne emocje widzów. Z pewnością fani show byli podzieleni po środowym odcinku, gdzie do sesji zdjęciowej wykorzystane zostały zwierzęta - alpaki. Jedna z sesji odbyła się w lesie, a za główny rekwizyt służyły alpaki. Zestresowane zwierzęta w panice wierzgały i kopały zdezorientowanych uczestników show, którzy nie wiedzieli, jak mają ujarzmić zwierzęta.

Zobacz też:  Marianna Schreiber pokazała córkę. Wzruszona Joanna Krupa zareagowała na wpis [FOTO]

 Top Model: Widzowie oburzeni wykorzystaniem alpak do sesji zdjęciowej. "Śmierdzi od was hipokryzją"

Na Instagramie "Top Model" posypały się negatywne głosy od fanów show. Ci zarzucili programowi promowanie znęcania się nad zwierzakami. Dostało się Joannie Krupie oraz  Michałowi Pirógowi, którzy uchodzą za obrońców praw zwierząt.

"Ostatnią sesją pokazaliście, jak dużo empatii w sobie macie. Wstyd nic więcej...Trzeba było zwierzęta zmuszać do sesji ? Na filmiku widać, jakie były zestresowane!!!", "wszystko to hipokryzja. Nie oglądam tego programu. Krupa też pokazała klasę z alpakami", "Kiedy przestaniecie dla show wykorzystywać zwierzęta? Alpaki były zaniepokojone, bo dla nich nie jest naturalny blask fleszy", "Za takie traktowanie zwierząt powinny być wyciągnięte konsekwencje! Wstyd" - pisali zaniepokojeni fani. Ciekawe, czy producenci wezmą sobie słowa fanów do serca i zaprzestaną sesji ze zwierzętami w programie?

Te gwiazdy nie chcą mieć dzieci [ZDJĘCIA]