Zamknij

Top Model: Natalia Gulkowska po raz trzeci zostanie mamą [FOTO]

06.02.2022 14:15

Natalia Gulkowska z "Top Model" spodziewa się kolejnego dziecka. To będzie trzecia pociecha gwiazdy "Top Model". Modelka w mediach społecznościowych zdradziła płeć i imię dziecka.

Natalia Gulkowska
fot. Instagram.com/ Natalia Gulkowska

Natalia Gulkowska, uczestniczka piątej edycji "Top Model" spodziewa się kolejnego dziecka. Choć nie doszła do finału, uczestniczka modowego show po programie nie mogła narzekać na brak propozycji zawodowych. Natalia nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Gdy przyszła do "Top Model", była już mamą synka Franka. W 2019 roku Natalia wyszła za mąż i przyjęła nazwisko ukochanego - Kosycarz. Później gwiazda "Top Model" po raz drugi została mamą, również synka - Leona.

Zobacz też: Top Model: Ola Żuraw zaręczyła się. Gwiazda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym [FOTO]

Top Model: Natalia Gulkowska jest w ciąży. To będzie trzecie dziecko modelki

Teraz Natalia po raz trzeci przywita na świecie pociechę i również będzie to synek. Modelka opublikowała wspólne zdęcie z ukochanym, zdradzając też imię chłopca.

"Trzeci syn, Staś"- napisała w mediach społecznościowych, obok fotografii z ukochanym. 

Gulkowska od czasów "Top Model" przeszła sporą metamorfozę. Powiększyła usta i dość mocno zmieniła swoją fryzurę. Patrząc na jej zdjęcia z udziału w "Top Model z 2015 roku, ciężko ją rozpoznać.

loader