Zamknij

Mąż nie wspiera Marianny Schreiber? Wyznała, jak minister zareagował na jej udział w "Top Model"

07.09.2021 14:48

Marianna Schreiber to żona ministra PiS Łukasza Schreibera, która bierze udział w "Top Model". Kobieta wyznała, że do programu zgłosiła się w tajemnicy przed mężem. Jak polityk PiS zareagował na wieść o udziale żony w programie TVN?

Marianna Schreiber
fot. Instagram:@marysiaschreiber

Marianna Schreiber stała się największą sensacją 10. edycji programu "Top Model". Kobieta wyznała w programie, że jest żoną znanego polityka i ministra w rządzie PiS Łukasza Schreibera. Mało tego, 28-latka utrzymywała, że mąż nic nie wie o jej udziale w show. - Do programu poszłam w tajemnicy przed mężem. Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka, a podejmowałam je w życiu wiele razy - wyjaśniła po odcinku na Instagramie. 

Przyszła doktorantka pedagogiki zdaje sobie sprawę, że nie wpisuje się w obraz typowej żony polityka. Jak wyznała, wie, że pewnych rzeczy nie wypada jej robić, ale chce być pierwszą, która przełamie stereotypy. Nadszedł czas na szczerość i zrobienie czegoś dla siebie - powiedziała. 

Na pewno chciałabym pokazać, w szczególności kobietom, że nie muszą się bać. Pokazałam, że byłam na tyle odważna, że jako żona ministra poczyniłam taki krok. Każda inna kobieta, niezależnie, w jakiej sytuacji się znajduje, ma prawo do tego, żeby czuć się sobą, bo życie jest tylko jedno. Myślę, że to jest naprawdę ważne, żeby przeżyć je w godny, właściwy i niesprzeczny ze sobą sposób - tłumaczyła w rozmowie z Plejadą Schreiber.

Top Model: żona ministra PiS pozuje nago. "Marysia, czas na Playboya!" [FOTO]

Top Model: Marianna Schreiber o reakcji męża. Polityk jej nie wspiera 

Wielbicieli odważnej Marianny Schreiber interesuje przede wszystkim to, jak na wieść o udziale w "Top Model" zareagował jej mąż. W programie modelka nie ukrywała, że polityk PiS ma inne zapatrywania i raczej nie byłby skłonny poprzeć jej decyzji. Może się rozwiedzie ze mną - żartowała.

Jak na razie nic nie wskazuje na to, by występy Marianny w "Top Model" miał wywołać kryzys w małżeństwie Schreiberów. Jak podkreśliła w wywiadzie modelka, odcinki były nagrywane wcześniej i mąż zdołał się oswoić z myślą, że żona będzie pokazywana w TVN. 

Zdążyliśmy już naprawdę dawno to przepracować. Mój mąż nie będzie się wypowiadał i to też jest moja prośba, którą on uwzględnił w swoich poczynaniach. Nie będzie komentował i myślę, że to jest najlepsza decyzja. Wierzę, że prawdziwa miłość wszystko zwycięży - powiedziała Plejadzie Marianna Schreiber. 

Niemniej polityk nie zmienił zdania odnośnie nowego kierunku jej kariery. 

Mąż mnie wspiera w wielu kwestiach, choć w tej niekoniecznie. Dobrze wiedział, że nie jest to przychylne jego karierze. Mówiłam to już w mediach społecznościowych... Są rzeczy, których nie wypada robić żonom polityków. Ja przełamałam ten stereotyp - komentuje w "Fakcie" gwiazda "Top Model".

Mąż w chwili obejrzenia tego programu nie był zaskoczony moją obecnością, ale zaskoczyły go pewne rzeczy, o których mu nie mówiłam, bo ja nie relacjonowałam mu wszystkiego, co powiedziałam i co pokazałam w programie. Chciałam też przede wszystkim pokazać prawdziwą siebie, moją otwartość i zdolność do walki o siebie mimo licznych przeszkód. To nagranie trwało jeden dzień, więc mąż nie miał nawet okazji zauważyć, że nie ma mnie w domu - podkreśla żona ministra.

Łukasz Schreiber konsekwentnie nie komentuje udziału żony w "Top Model". Tymczasem o surową krytykę pokusiły się osoby ze środowiska wspierającego obóz rządzący. Była szefowa "Wiadomości" napisała na Twitterze, że Marianna Schreiber ośmiesza męża. 

Marianna Schreiber skrytykowana przez byłą szefową "Wiadomości". Żona ministra odpowiada
 

loader