Zamknij

Top Model 11: Wypadek na planie programu. Widzowie wściekli na produkcję. "Karygodne, trochę rozumu" [WIDEO]

28.09.2022 22:33

W najnowszym odcinku "Top Model" doszło do niebezpiecznego wypadku. Podczas pokazu jedna z uczestniczek dwukrotnie przewróciła się na schodach. Musieli interweniować ratownicy medyczni. Widzowie zarzucają produkcji brak wyobraźni i narażanie uczestników.

Top Model
fot. screen: Instagram @topmodelpolskatvn

"Top Model" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Hit ramówki TVN już po raz jedenasty gości na ekranach, wzbudzając wiele emocji. W najnowszej odsłonie modowego show nie brakuje kontrowersji, do tej pory byliśmy świadkami między innymi zasłabnięcia uczestnika, poznaliśmy także wstrząsającą historię zdobywczyni Złotego Biletu. Także najnowszy odcinek "Top Model" nie dał widzom się nudzić. Niestety, podczas pokazu doszło do wypadku.

Top Model 11: Wypadek w programie. Uczestniczka pokazu spadła ze schodów 

W najnowszym odcinku "Top Model" uczestnicy i uczestniczki zamieszkali w domu modelek i musieli pokazać swoje umiejętności na pokazie w bardzo wysokich szpilkach. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że musieli pokonać długą drogę po schodach. Nie obyło się bez potknięć i niebezpiecznych momentów. Niestety, Karolina przepłaciła udział w pokazie kontuzją. Aspirująca modelka dwukrotnie przewróciła się i "zjechała" na kolanach z kilku stopni. Ambitnie dokończyła pokaz, ale po chwili została zabrana przez ratowników medycznych.

Na szczęście Karolinie nie stało się nic poważnego, choć próbowała nabrać koleżanki i kolegów, udając, że musi pożegnać się z programem. Sytuacja nie umknęła uwadze widzów, którzy w komentarzach nie szczędzili gorzkich słów pod adresem pomysłodawców pokazu.

- Kto daje takie wysokie obcasy, przecież mogą sobie tak złamać nogę.

- Narażanie uczestników na zdrowie i krzywdę jest nieakceptowalne i karygodne.

- Jak tak można? A gdyby ktoś skręcił biodro, zresztą w ogóle nawet zwykłe złamanie to unieruchomienie na trochę czasu. Szok.

- Bez sensu dajecie takie zadania, które mogą spowodować ludziom kontuzje, z którymi można się borykać bardzo długo…serio produkcjo, trochę rozumu - czytamy.