Zamknij

Top Model 11: niepokojące sytuacje na planie. Uczestnik potrzebował pomocy

22.09.2022 08:13

Kolejny odcinek „Top Model” za nami. 11. edycja programu jest uznawana za najbardziej kontrowersyjną – wśród uczestników znaleźli się ciałopozytywna influencerka, transpłciowa dziewczyna czy niedosłysząca nastolatka. Jury wyłoniło finałową trzynastkę, a niebezpiecznych sytuacji nie brakowało. Jeden z modeli wymagał pomocy ratownika medycznego.

Top Model
fot. screen YouTube TVN Fashion

„Top Model” po raz kolejny sprawił, że nie było nudno. Jurorzy momentami byli bezlitośni, jednak nie zabrakło też wzruszeń. Karolina Kuracińska, aspirująca modelka, opowiedziała o śmierci swojego taty. Marcin Tyszka porównał ją później do Marilyn Monroe i choć uczestniczka ma „jedynie” 171 cm wzrostu, to dzięki swojej przebojowości przeszła dalej.

Zobacz także: Top Model: nastolatka z niepełnosprawnością, były narkoman i wytatuowana 27-latka. Widzowie podzieleni

Top Model: niepokojące sytuacje w programie

Wcześniej „złoty bilet” otrzymała Aleksandra Helis, co nie spotkało się z dobrym odbiorem wśród widzów. Z kolei w tym odcinku „srebrny bilet” od internautów dostał Fabian Sokołowski. Następnie przyszła pora na ważne zadanie – przejście po wybiegu.

Dla Krystiana Embradora to mogło skończyć się dramatycznie – musiał przejść w szpilkach, w których był złamany obcas. Mimo wszystko dał sobie radę. W poprzednim sezonie doszło do wypadku Nicole Akonchong, która poważnie skręciła kostkę, chodząc w szpilkach po równoważni.

Z kolei transpłciowa Adriana Hyzopska zaliczyła potknięcie na wybiegu. Zaczepiła butem o tiulową spódnicę i wywróciła się na schodki. Potem Marcelina Zelter informowała, że jest jej słabo, a Jakub Skubisz o mało nie zemdlał. Uczestnicy mocno zmartwili się jego samopoczuciem.

Model musiał skorzystać z pomocy ratownika medycznego i ostatecznie udało się opanować sytuację. Wszystko przez stres – emocje sprawiły, że odechciało mu się jeść, dlatego otrzymał radę, aby zacząć zdrowo się odżywiać.

3 lata temu w jednym z odcinków również doszło do podobnej sytuacji. Nikola Furman zemdlała i po konsultacji z lekarzem musiała zrezygnować z programu. Narzekała na drętwienie rąk, nóg i twarzy.

loader
Paulina Papierska
10 Zobacz galerię
fot. Wojciech Olszanka/East News