Zamknij

Top Model 11: Złoty Bilet przyznany. Uczestniczka zachwyciła jurorów. "Witamina na wybiegu" [FOTO]

14.09.2022 22:38

11. edycja "Top Model" nie przestaje budzić emocji. W najnowszym odcinku zachwyceni jurorzy zdecydowali się przyznać Złoty Bilet. Uczestniczka, która bała się udziału w show ze względu na kompleksy, okazała się gwiazdą.

Złoty Bilet w Top Model
fot. screen: Instagram @topmodelpolskatvn

"Top Model" to bez wątpienia jeden z największych hitów ramówki TVN. Obecnie możemy oglądać już 11. odsłonę show, która niemal od początku budzi emocje i kontrowersje. W sieci huczy od negatywnych komentarzy widzów, którzy zarzucają produkcji porzucenie modowego aspektu formatu na rzecz grania na emocjach i opowiadaniu historii uczestników. W programie widzieliśmy już byłego narkomana, wytatuowaną na twarzy 27-latkę oraz osobę niepełnosprawną.

Także widzowie najnowszego odcinka nie mogli narzekać na nudę. Jurorzy zdecydowali się na przyznanie Złotego Biletu, który gwarantuje miejsce w domu modeli i modelek. Ogromne wrażenie na oceniających zrobiła Aleksandra, która zdradziła, że bała się przyjść do programu ze względu na kompleksy.

Top Model 11: Aleksandra Helis otrzymała Złoty Bilet. Co wydarzyło się w odcinku?

Aleksandra Helis niemal natychmiast wywarła ogromne wrażenie na jurorach i została nazwana "apetyczną". Uczestniczka przyznała, że wcześniej nie próbowała swoich sił w show ze względu na kompleksy, ale popracowała nad ciałem i postanowiła dać sobie szansę. Co ciekawe, by nie odczuwać presji, na casting wybrała się w tajemnicy przed bliskimi. Okazało się, że odwaga popłaciła. Aleksandra doskonale poradziła sobie w trakcie sesji zdjęciowej i otrzymała Złoty Bilet. Dzięki niemu automatycznie znalazła się w domu modelek i modelek, powtarzając sukces doskonale znanej Klaudii El Dursi.

- Witamina na wybiegu - określili ją jurorzy.

Także widzowie nie kryli zachwytu nad uczestniczką.

- Mega.

- Myślę, że ten bilet się nie zmarnuje.

- Świetna dziewczyna! Na każdym zdjęciu wygląda super.

- W końcu ktoś mega w tej edycji. Podniosła poprzeczkę - czytamy w komentarzach.

Kto wie, być może dziś mieliśmy okazję oglądać zwyciężczynię 11. edycji "Top Model".