Zamknij

Top Model 11: Wstrząsająca historia uczestniczki. 18-latka rozpłakała się w programie

Maciej Friedrich
21.09.2022 22:23

W ostatnim odcinku 11. edycji wrażenie na jurorach zrobiła 18-letnia Karolina. Uczestniczka podzieliła się niezwykle smutną historią i nie ukrywała łez. Jako dziecko straciła ojca, a jej mama musiała wziąć na siebie trudy wychowawcze.

Karolina w "Top Model"
fot. screen: Instagram @topmodelpolskatvn

"Top Model" już po raz jedenasty gości w ramówce TVN. Show od pierwszego odcinka wzbudza wiele emocji, nie brakuje oskarżeń o skupianie się na oryginalnych uczestnikach i ich historiach, a nie faktycznym modowym potencjale kandydatów i kandydatek. Byliśmy już świadkami przyznania Złotego Biletu, w najnowszym odcinku widzowie także nie mogli narzekać na brak wrażeń.

Top Model 11: Uczestniczka opowiedziała tragiczną historię. Jako dziecko straciła ojca

18-letnia Karolina wywarła na jurorach ogromne wrażenie. Marcin Tyszka porównał ją nawet do młodej Marylin Monroe, dodatkowym atutem była jej znajomość języków obcych. Świetnie zaprezentowała się także podczas sesji zdjęciowej w kostiumie kąpielowym. Mimo młodego wieku zaimponowała kobiecością i zachowaniem przed obiektywem. Nic dziwnego, że jury było zgodne i zaprosiło ją do kolejnego etapu.

Niestety, Karolina wychowywała się bez ojca, który zmarł, kiedy uczestniczka miała zaledwie dziesięć miesięcy. 18-latka ze łzami w oczach opowiadała o niezwykłym poświęceniu swojej mamy, która wychowała ją i jej brata, jednocześnie ciężko pracując jako pielęgniarka.

- Gdybym miała opisać najlepszą mamę na świecie, to byłaby właśnie moja mama - stwierdziła kandydatka na modelkę.

Z pewnością dla mamy Karoliny największą nagrodą byłoby oglądanie sukcesu ukochanej córki. Nastolatka bardzo spodobała się łowcy talentów, ma więc szanse na spełnienie marzeń.