Zamknij

Top Model 11: Michał Piróg zrugał uczestniczkę. Nie miał litości. "Nigdy nie będziesz modelką"

05.10.2022 23:09

Za nami kolejny odcinek 11. edycji "Top Model". Po raz kolejny w modowym show TVN nie brakowało emocji. Niezbyt dobrze będzie wspominać go Marcelina, która została ostro skrytykowana przez Michała Piróga. Choreograf nie miał litości dla uczestniczki.

Top Model
fot. screen: Instagram @topmodelpolskatvn

"Top Model" po raz jedenasty gości w ramówce TVN. Najnowsza odsłona modowego show od początku wzbudza wiele emocji i kontrowersji. Nie inaczej było w najnowszym odcinku. Michał Piróg nie był zachwycony zachowaniem Marceliny, która w trakcie sesji na trampolinach nie skupiała się na pracy, ale oglądaniu efektów pracy fotografa. Choreograf nie szczędził uczestniczce ostrych słów, zasugerował nawet, że zachowuje się jak gwiazda mediów społecznościowych, a nie profesjonalna modelka.

Top Model 11: Michał Piróg ostro o Marcelinie. Nie nadaje się na modelkę?

Michał Piróg nie krył irytacji, kiedy zauważył, że Marcelina w trakcie sesji ogląda zdjęcia, zamiast skupić się na pozowaniu. W bezpośredni sposób wytłumaczył aspirującej modelce, że zachowuje się nieprofesjonalnie. Zauważył także, że nie zaimponowała kondycją podczas skoków na trampolinie.

- Zdjęcia są bez duszy. Marcela, czy ty uprawiasz jakiś sport? Właśnie widać, że nie (...) Czy ty oszalałaś? Mam ci przewinąć ostatnie czterdzieści zdjęć? (...) Rób zdjęcia na Instagram, natomiast nigdy nie będziesz modelką? - wyliczał błędy uczestniczki Piróg.

Także naga sesja zdjęciowa w wykonaniu Marceliny nie zachwyciła jurorów, dlatego to właśnie ona pożegnała się z programem.