Zamknij

Top Model: niebezpieczny wypadek uczestniczki. Fani krytykują twórców: "Przekroczyliście granice"

23.09.2021 16:30

W 4. odcinku "Top Model 10" wydarzył się nieprzyjemny wypadek. Uczestniczka spadła z belki, po której musiała przejść w wysokich obcasach i prawie skręciła kostkę. Widzowie są oburzeni zadaniem i oskarżają produkcję o narażanie zdrowia uczestników w celu podkręcania show. 

Wypadek w Top Model
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

"Top Model 10" ma szansę przejść do historii jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych edycji programu. W ciągu zaledwie czterech odcinków widzowie byli świadkami tylu osobliwych, dramatycznych, a momentami bulwersujących scen, że wśród fanów pojawiły się wątpliwości, czy program faktycznie służy jeszcze łowieniu przyszłych gwiazd modelingu. W sieci sypią się opinie, że w "Top Model 10" jest za dużo dramatów, łzawych historii i nachalnego robienia show, a także - jak jeszcze nigdy dotąd - tylu nieprzemyślanych zadań dla uczestników.

Ostatnio szerokim echem odbiła się sesja z alpakami w 3. odcinku "Top Model", po której produkcja została oskarżona o męczenie zwierząt, zaś Joanna Krupa i Michał Piróg, uchodzący w show-biznesie za czołowych obrońców praw "braci mniejszych" musieli odpierać zarzuty obłudy i hipokryzji. Kolejny odcinek "Top Model" także skończył się miażdżącą krytyką ze strony widzów. Tym razem widzów oburzyło karkołomne zadanie polegające na przejściu po wąskiej desce w wysokich obcasach. Dla jednej z uczestniczek konkurencja o mało nie skończyła się poważnym urazem i zakończeniem przygody z programem. 

Top Model 10: wypadek uczestniczki. Nicole prawie skręciła kostkę

Nicole, która przyjechała do "Top Model" aż z Włoch, szła po wąskiej desce w szpilkach. Od początku miała problem ze złapaniem równowagi, aż w końcu zachwiała się i spadła, niebezpiecznie wykręcając kostkę. Do uczestniczki natychmiast podbiegła Katarzyna Sokołowska. 

Co jest? Co jest z nogą? - pytała zaniepokojona jurorka.  

No, kostkę sobie skręciłam - odparła Nicole.

Uczestniczką zajęli się obecni na planie ratownicy, którzy założyli jej opatrunek chłodzący w celu zmniejszenia obrzęku. 

Widzowie uważają, że zadanie było niebezpieczne i zupełnie nieprzemyślane. Instagram zalały krytyczne komentarze pod adresem twórców programu, którym zarzucono narażanie uczestników na utratę zdrowia, żeby podnieść oglądalność show. 

Hmmm niepotrzebne. Przecież to nie cyrk - skomentował zadanie były gwiazdor "Top Model" Mateusz Maga.

Ja rozumiem, że oglądalność, ale młoda dziewczyna mogła nabawić się naprawdę poważnych kontuzji. Chore wyzwania, które nie mają nic związanego z modelingiem, tylko po to, żeby nabić kieszenie producentów. Masakra! 

Czy wy jesteście poważni, ludzie z produkcji? A jakby dziewczyna naprawdę skręciła kostkę i potrzebna byłaby długa i kosztowna rehabilitacja, to co byście zrobili? Umyli rączki, tak? Niech sobie już radzi i płaci sama, prawda? Przekroczyliście granice tymi głupimi pomysłami. Dziwię się, że uczestnicy nie protestują przed wykonywaniem pewnych zadań. 

Kolejne zadanie, które utwierdza mnie, że co edycja to większe g***no. Nie oglądam więcej.

Na szczęście modelce nic poważnego się nie stało, ale konkurencja faktycznie mogła ją narazić na poważny uszczerbek zdrowia. Zobaczcie, jak wyglądał wypadek Nicole w 4. odcinku "Top Model 10".

Top Model: Olga obcięta w programie na krótko. Fani: "Jak mogli ją tak oszpecić"

loader