Zamknij

Tomasz Stockinger zachorował na COVID-19. Gwiazdor "Klanu" ma za sobą tydzień ciężkiej walki

05.12.2021 15:18

Tomasz Stockinger zakaził się koronawirusem i przechodzi COVID-19. Aktor znany z roli doktora Lubicza w "Klanie" choruje już od tygodnia. O swoim samopoczuciu opowiedział za pośrednictwem social mediów. 

Tomasz Stockinger
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS

Tomasz Stockinger jest kolejną polską gwiazdą, która w ostatnim czasie zachorowała na COVID-19. W czwartej fali koronawirus dopadł m.in. Piotra Gąsowskiego, który na skutek zaostrzonych objawów znalazł się w szpitalu i musiał wspomagać się maską tlenową.

COVID-19 dopadł także Patricię Kazadi, która przeszła chorobę bardzo intensywnie. - Ze względu na moje problemy zdrowotne, choroby autoagresywną i autoimmunologiczną, moje ciało po miesiącach wyjaławiania lekami oraz operacjami nie poradziło sobie z wirusem tak jak powinno i atakował on po kolei wszystkie moje narządy - napisała na Instagramie piosenkarka. 

Media zaniepokoiła także informacja na temat zdrowia Barbary Krafftówny. 93-letnia artystka przed przyjazdem do ośrodka w Skolimowie przeszła obowiązkową kwarantannę. - Basia czuje się wyśmienicie i jej test jest negatywny. Wszyscy się cieszą, że plotki okazały się nieprawdziwe - poinformował "Fakt" prezes ZASP, Krzysztof Szuster.

Zobacz także

Tomasz Stockinger zachorował na COVID-19 

Niestety Tomasz Stockinger nie miał tyle szczęścia, żeby uniknąć zakażenia koronawirusem. COVID-19 dopadł w końcu i jego, o czym aktor poinformował w nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Tak, jestem covidowcem. Złapałem, chociaż wydawało mi się, że mnie akurat to się nie przydarzy... Pycha kroczy przed klęską - powiedział serialowy doktor Lubicz, którego mimo choroby humor nie opuszcza. 

Aktor wyznał, że ma z sobą tydzień ciężkiej walki, ale obecnie czuje się względnie dobrze. Apeluje jednak, żeby nie lekceważyć niebezpieczeństwa. 

Przeciwnik jest co prawda trudny i nie należy go lekceważyć, dlatego apeluję do wszystkich, którym może się jeszcze coś takiego wydarzyć: zachowajmy wszelkie środki ostrożności. Mam nadzieję, że po tym tygodniu ciężkiej walki, jak dołożę jeszcze kolejny tydzień, to już będę mógł wrócić do zdrowia i do pracy - przekazał Tomasz Stockinger. 

Gwiazdor "Klanu" musi na siebie szczególnie uważać, ponieważ dwa lata temu przeszedł poważną operację serca. Miejmy nadzieję, że choroba wkrótce ustąpi i "nie zostawi po sobie pamiątek" - jak życzy sobie w poście Tomasz Stockinger.

loader
Te gwiazdy wygrały z koronawirusem
13 Zobacz galerię
fot. Viphoto/ East News