Obserwuj w Google News

Tomasz Stockinger po raz drugi zostanie dziadkiem? "Gwiazdor nie posiada się z radości"

2 min. czytania
30.04.2021 13:03
Zareaguj Reakcja

Tomasz Stockinger po raz drugi zostanie dziadkiem. W mediach pojawiły się informacje o kolejnej ciąży synowej gwiazdora "Klanu". Będzie wnuczek czy wnuczka?

Tomasz Stockinger
fot. TRICOLORS/East News

Tomasz Stockinger to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który może się poświęcić ogromną ilością kreacji docenianych przez widzów oraz krytyków. Na ekranie debiutował w 1978 roku w serialu "Życie na gorąco", telewidzowie mogli oglądać go w tak popularnych produkcjach jak "Dom", "Matki, żony i kochanki" czy "Przepis na życie". Jednak bez wątpienia największą sławę przyniosła mu rola Pawła Lubicza w kultowym " Klanie", w którym występuje niezmiennie od 1997 roku. Lubicz jest jedną z czołowych postaci produkcji, bez której fani wręcz nie wyobrażają sobie kolejnego odcinka. W 2020 roku Stockinger pojawił się w filmie "365 dni", który otrzymał antynagrodę Złotej Maliny.

Aktor ze związku z byłą żoną ma syna Roberta, który jednak nie poszedł w ślady sławnego ojca. Związał karierę z dziennikarstwem i współpracuje z TVN, a od 2015 roku jest w szczęśliwym małżeństwie z ukochaną Patrycją.

- Jestem szczęśliwy, że mój syn wreszcie układa sobie życie. To będzie ważny dzień w moim i jego życiu. Przygotowuję się także do roli dziadka. Bo jak już będzie ślub, to przyjdzie czas, żeby coś zrobić w tym kierunku. Bardzo mocno im kibicuję - opowiadał Tomasz Stockinger w wywiadzie z "Na żywo".

Okazało się, że przygotowania były jak najbardziej zasadne, w 2019 roku na świat przyszła wnuczka aktora, mała Oliwia. Być może niedługo gwiazdor ponownie będzie cieszył się z powiększenia rodziny syna.

Redakcja poleca

Tomasz Stockinger po raz drugi zostanie dziadkiem? Gwiazdor "Klanu" ma być zachwycony

Wnuczka jest oczkiem w głowie Tomasza Stockingera, świadczyć mogą o tym wspólne rodzinne zdjęcia, jakie można znaleźć w mediach społecznościowych. Czy jednak niedługo jego szczęście będzie podwójne? Tak twierdzi tygodnik "Świat i Ludzie", który informuje, że małżonka jego syna po raz drugi spodziewa się dziecka.

- Gwiazdor nie posiada się z radości, że przybędzie kolejny mały Stockinger albo Stockingerka (...) Cieszy się tym bardziej, bo widzi, jak syn wspaniale spełnia się w roli taty - czytamy.

Nie pojawiły się informacje dotyczące płci kolejnego członka rodziny Stockingerów. Jeśli medialne doniesienia się potwierdzą, gwiazdor "Klanu" z pewnością nie będzie posiadał się z radości. Czego oczywiście mu życzymy.