Zamknij

Tomasz Sianecki w żałobie. W „Szkle kontaktowym” pożegnał tatę

Klaudia Bochenek
18.03.2022 10:24

Tomasz Sianecki jest jednym z prowadzących program „Szkło kontaktowe” w TVN24. Czwartkowe wydanie poprowadził wraz z Katarzyną Kasią. Dziennikarz ceni sobie życie prywatne, jednak tym razem zrobił wyjątek. Pożegnał na wizji tatę.

Tomasz Sianecki
fot. TRICOLORS/East News

Tomasz Sianecki jest najdłużej prowadzącym „Szkło kontaktowe” na TVN24. Pełni rolę gospodarza od 2005 roku. W programie w luźny sposób poruszane są aktualne wydarzenia polityczne, a widzowie mają możliwość wysyłania SMS-ów i zadzwonienia do studia. Ostatni odcinek „Szkła kontaktowego” zakończył się w przykrych okolicznościach.

Zobacz także: Włodzimierz Nowak nie żyje. Aktor zagrał kultową rolę w "Misiu" Barei

Tomasz Sianecki pożegnał tatę w „Szkle kontaktowym”

Tomasz Sianecki zabrał głos już pod koniec czwartkowego wydania „Szkła kontaktowego”. Podczas zapowiadania kolejnego odcinka podzielił się smutnym wydarzeniem z życia prywatnego.

- Ja tylko jedną rzecz jeszcze chciałem powiedzieć. Dzisiaj pożegnałem jednego z dwojga najwierniejszych widzów „Szkła kontaktowego”. Tato, dzięki za wszystko – powiedział Tomasz Sianecki ze łzami w oczach.

W studiu zapadła cisza, a towarzysząca dziennikarzowi Katarzyna Kasia również była poruszona wyznaniem dziennikarza. Fani programu za pośrednictwem mediów społecznościowych zaczęli składać kondolencje.

- Panie Tomaszu, proszę przyjąć wyrazy współczucia. I podziwu, za pełen profesjonalizm nawet w tych bardzo ciężkich dla Pana dniach – czytamy.

Zobacz także

- Panie Tomaszu, wyrazy współczucia... I jednocześnie podziw dla Pana, że Pan dzisiaj był w stanie prowadzić program. Ja bym nie dał rady – pisze internauta.

Gwiazdy, które odeszły. Te znane osoby zmarły w 2021 roku [GALERIA]
20 Zobacz galerię
fot. Bartosz KRUPA/East News/ MW/East News