Obserwuj w Google News

Tomasz Komenda został tatą. Do sieci trafiło zdjęcie jego synka: "Ze wzruszenia brakuje słów"

2 min. czytania
02.12.2020 20:01

Tomasz Komenda powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Narzeczona mężczyzny urodziła syna. Teraz do sieci trafiło zdjęcie chłopca i jego mamy wykonane w szpitalu.

Tomasz Komenda
fot. Piotr Grzybowski/East News

Tomasz Komenda i jego narzeczona Anna Walter zostali rodzicami. Para przeżyła razem wiele trudnych chwil, jednak teraz mają powody do radości. Komenda jakiś czas temu rozpoczął współpracę z braćmi Collins, a we wrześniu podczas premiery filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" oświadczył się ukochanej. Wtedy też mogliśmy zobaczyć duży, ciążowy brzuszek jego wybranki. Dziecko pary przyszło już na świat - poród odbył się w Centrum Zdrowia Medfemina.

- To jedna z takich chwil, kiedy ze wzruszenia brakuje słów. Bo choć każdy rodzic czeka na swoje dziecko z równie wielką miłością, droga do tego Szczęścia nie zawsze jest taka sama. Pani Ani oraz Panu Tomaszowi Komendzie, któremu z przyczyn od niego niezależnych, 18 lat przyszło czekać na ukochane dziecko, składamy najserdeczniejsze gratulacje z powodu narodzin synka! Mały Dżentelmen (na zdjęciu z mamą - Anią), który przyszedł na świat w szpitalu Medfemina, ma na imię Filip. Jest silnym, zdrowym chłopcem. Waży 3630 g, ma 56 cm wzrostu i dostał od naszych neonatologów 10 punktów - czytamy na stronie placówki.

Zobacz także:  Tomasz Komenda oświadczył się ukochanej na premierze filmu

Tomasz Komenda ma syna. Do sieci trafiło zdjęcie chłopca

Na profilu Centrum Zdrowia Medfemina pojawiło się zdjęcie Anny Walter i jej synka. Narzeczona Tomasza Komendy wpatruje się w małego chłopca. Szpital gratuluje szczęśliwym rodzicom i przyznaje, że nie wziął za poród żadnych pieniędzy.

- Dodatkowo do gratulacji dla Młodych Rodziców wszyscy tutaj trzymamy kciuki za to, aby walka o  odszkodowanie zakończyła się pozytywnym dla Pana Tomasza Komendy rozstrzygnięciem, zanim przyjdzie na świat kolejny potomek, którego serdecznie Panu Tomaszowi życzymy. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być wsparciem dla Pana Tomasza i Pani Ani, w tak ważnym dla nich momencie. Oczywiście poród oraz pobyt Pani Ani i Filipa w naszym szpitalu zrealizowaliśmy na zasadach pro bono po tym jak z prośbą o pomoc zgłosiła się do nas fundacja należąca do Braci Collins, w której Tomasz pracuje. Panu Tomaszowi i mamie Filipa, Pani Ani jeszcze raz bardzo mocno gratulujemy, a Was zachęcamy do przyłączenia się do naszych radosnych gratulacji w komentarzach - czytamy we wpisie pod zdjęciem.

My również gratulujemy narodzin chłopca!