Obserwuj w Google News

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką. Smutne wieści potwierdzone. "Odszedł od rodziny"

2 min. czytania
04.02.2022 21:53
Zareaguj Reakcja

Tomasz Komenda i Anna Walter nie są już razem. Była partnerka mężczyzny niesłusznie skazanego za morderstwo, którego sprawą żyła cała Polska, potwierdziła smutne wieści.

Tomasz Komenda i Anna Walter
fot. Jakub Kaminski/Dzien Dobry TVN/East News

Tomasz Komenda to mężczyzna niesłusznie skazany za morderstwo, którego losy przed kilku laty śledziła niemal cała Polska. Wszystko za sprawą procesu, w którym mężczyzna walczył o wolność. W 2004 roku Komenda został skazany na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nieletniej kobiety. Łącznie w więzieniu spędził 18 lat. Wreszcie jego sprawa wróciła na wokandę i w 2018 roku doczekał się sprawiedliwości. Sąd Najwyższy uznał go za niewinnego zarzucanej mu zbrodni, a sam bohater sprawy stał się w swoim czasie kimś na kształt celebryty, o którym bardzo dużo mówiło się w mediach, śledzili go reporterzy i co chwila pojawiały się doniesienia o tym, jak sobie radzi. Dostał także wielomilionowe odszkodowanie za lata odsiadki.

Redakcja poleca

Owocem zainteresowania bulwersującą sprawą był film "25 lat niewinności. Sprawa Tomasza Komendy", który swoją premierę miał we wrześniu 2020 roku. Wtedy już Tomasz Komenda próbował na nowo poukładać swoje życie. Związany był z Anną Walter, której oświadczył się właśnie podczas premiery filmu.

Zobacz także: Jacek Braciak debiutuje z transpłciowym synem na okładce magazynu LGBT [FOTO]

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką. Anna Walter potwierdziła smutne wieści

Kilka miesięcy po zaręczynach Tomasz Komenda i Anna Walter doczekali się dziecka. Chłopiec przyszedł na świat w listopadzie 2020 roku. Zdawało się, że mężczyzna na dobre odnalazł swoje miejsce w życiu, co z pewnością nie było łatwe dla osoby, która doświadczyła tak wielkiej tragedii, jaką była wieloletnia odsiadka, która odebrała mu lata młodości. Komenda i Walter pojawiali się w mediach, udzielali wywiadów. Jednak nie było to czymś, na czym mężczyźnie zależało. Chciał spokoju z dala od mediów. Ostatecznie porzucił swoją pracę w fundacji braci Collins i zniknął z gazet. Teraz okazało się także, że między nim a Anną Walter doszło do rozstania, co kobieta potwierdziła w rozmowie z Pudelkiem.

Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny w lipcu zeszłego roku - powiedziała Walter. Stwierdziła, że do niedawna walczyła o rodzinę, jednak nie ujawniła przyczyn rozstania.

Nie chciałabym za bardzo tego komentować. Jeszcze do niedawna walczyłam o naszą rodzinę, ale teraz najważniejsi są dla mnie moi synowie i moje zdrowie - powiedziała.

Te pary rozstały się w 2020 roku
9 Zobacz galerię
fot. East News