Obserwuj w Google News

Karolak rozjuszony u Wojewódzkiego: ku*wa twoja mać

2 min. czytania
19.10.2022 11:24
Zareaguj Reakcja

Tomasz Karolak wściekł się u Kuby Wojewódzkiego, kiedy opowiadał o pielgrzymce, którą odbył do Santiago de Compostela. Aktor przeszedł 170 km szlakiem Camino de Santiago. Nieoczekiwanie dołączył do niego znajomy, który przeżywał kryzys. Tomasz Karolak był oburzony zachowaniem towarzysza.

Kuba Wojewódzki Tomasz Karolak
fot. screen Instagram kuba_wojewodzki_official

Tomasz Karolak przyznał, że pielgrzymka jest straszną męczarnią. Chciał jechać na wyprawę solo, aby pobyć ze sobą sam na sam. Aktor nie tak wyobrażał sobie pokonywanie kilometrów, gdzie główne skrzypce grają wiara oraz intencje. Kolega gwiazdora „Listów do M.” bez przerwy relacjonował wszystko na Instagramie.

Zobacz także:  Tomasz Karolak ostro o "Rodzince.pl". Rola w hicie TVP była koszmarem? "To spowodowało zaburzenia"

Tomasz Karolak wściekł się u Kuby Wojewódzkiego

Aktor na kanapie u Kuby Wojewódzkiego wyznał, że kolega po trzech dniach zaczął mieć problemy z bolącym kolanem. Najwidoczniej, słysząc opowieść aktora, mocno przeholował swoim narzekaniem.

- Idzie i pie*doli, że go tu boli, i tam boli. Nagle w połowie etapu, który miał 25 km, mówi: „Nie idę dalej, bo muszę zjeść! Dalej nie pójdę! Wiesz, jaki mam pobór kalorii?!” - opowiadał Tomasz Karolak.

Redakcja poleca

- I bierze telefon, i mówi: „Mam duży pobór kalorii. Nie mogę dalej iść. Ale ja to jeszcze dam radę, ale Karol to już w ogóle nie”. I ja wtedy: „Ku*a twoja mać! Po co ty tak, ku*wa, wszystko relacjonujesz na tym zas*anym Instagramie, człowieku?!” - kontynuował rozemocjonowany aktor.

Tomasz Karolak przyznaje, że ta sytuacja pokazała mu, ile ma w sobie złości i nienawiści. Zastanawiał się nad tym, że powinien zapytać, po co kolega nagrywa tak wiele materiałów i nie może oderwać się od mediów społecznościowych.

I nagle zrozumiałem, dlaczego on zadzwonił do mnie w ostatnim momencie i co ta droga, ta męczarnia pokazała mnie samemu

– skwitował Tomasz Karolak.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS